Evo i mog krsa / Audi cabrio 1.9TDI

Evo i mog krsa / Audi cabrio 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Evo i mog krsa

ma auto je tip top ne fali mu nista ne pricajte gluposti... boja manje vise... vidjo neki post "steta sto je dizel" ma daj molim te kakva steta, motor ne moze biti bolji za ovo auto, taman, ekonomican... ne moraju se neke trke voziti sa njim, za kuliranja pravi... nek je sa srecom... i usput da te pitam jesil auto kupio od Imsica?
 
Član
RE: Evo i mog krsa

ado_M3 je napisao(la):
ma auto je tip top ne fali mu nista ne pricajte gluposti... boja manje vise... vidjo neki post "steta sto je dizel" ma daj molim te kakva steta, motor ne moze biti bolji za ovo auto, taman, ekonomican... ne moraju se neke trke voziti sa njim, za kuliranja pravi... nek je sa srecom... i usput da te pitam jesil auto kupio od Imsica?
sta se ne mogu trke voziti? taj tdi od 90ks je za cudjenje kako dobro ide...
a kamoli ako je onaj od 110 ihiihhiii
 
Član
RE: Evo i mog krsa

Malo je lose ispao na slici ali je ovako super.Volan sam dobio od s-line.I koza je fabricka samo kroz sredinu je rucni rad.A ima crnu boju oko auta pa sam razmisljao da to uradim,bolje ce izgledat.Ovo auto je rijetko u BiH.Mislim da cu doci u Zivinice 16-tog,pa cete vidjeti da je autic tip top.Mislio sam ga samo spustit i nabacit 17-ske.Ali tek sam ga kupio pa cu malo sacekati radove....Vozdra raja...Hvala na komplimentima...
 
Član
RE: Evo i mog krsa

jarane jest to je auto od imsica.Ja sam dao golfa 4 za ovog audija jer znam kakav ce da bude kada ga sredim,a rijedak je.....Moze i dizel da se sredi da ima oko 180KS
 
Član
RE: Evo i mog krsa

haha - ja fakat pomislio neki krs a ono avio - Predobarr je , jest damu je boja drecava , ali je auto odlicno,svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top