EVO I MENE :))

EVO I MENE :))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zovem se Vedran iz Tuzle sam vozilica poznata vec VW GOLF Mk1 eto toliko od mene i veliki pozdrav za one koji me poznaju .
 
hajd ti fino procitaj pravila, a ne ko s neba pao......

EVO I MENE, evo i mene buraz....... pazi da te ko ne pojede ako kazes ime, godine i zujalicu.....

uf ....
 
Član
Predpostavljam tala sto voza keca na SR-u, ako je, zna ga ovdje 50% raje i uzivo :icon_biggrin:

Welcome... :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Predpostavljam tala sto voza keca na SR-u, ako je, zna ga ovdje 50% raje i uzivo :icon_biggrin:

Welcome... :cool:

pa nema veze sto ga zna 50% raje s foruma,,,ima i onih 50 % koji ga ne znaju,,

zato red bi bio da se kulturno predstavi,,,nije ovo pijaca;)



dobro dosao :cool:
 
IGY je napisao(la):
jaaaaaz ba tala :)

valjda su pravila tu da bi se postovala, a ako admini ovako podrzavaju krsenje istih (za koje se inacace veoma strogo zalazu kada je neko lijevi u pitanju) mislim da je red da se prema svima isto ophodi, znali ga neki ili ne...... ;)
 
Član
dobro dosao
neka si vala dosao samo jos ti falio od chunera ovih tuzlaka haha
prvo cestitke svaka cast za odvozen race u zivinicama primjete se promjene barem sam tako primjetio preko slika i vdeo clipova .
 
Član
zen3dom je napisao(la):
IGY je napisao(la):
jaaaaaz ba tala :)

valjda su pravila tu da bi se postovala, a ako admini ovako podrzavaju krsenje istih (za koje se inacace veoma strogo zalazu kada je neko lijevi u pitanju) mislim da je red da se prema svima isto ophodi, znali ga neki ili ne...... ;)

Admini ko politicari


Pozz i dd ;)
 
Član
zen3dom je napisao(la):
hajd ti fino procitaj pravila, a ne ko s neba pao......

EVO I MENE, evo i mene buraz....... pazi da te ko ne pojede ako kazes ime, godine i zujalicu.....

uf ....

drug na brzin u sam se prijavio tako da nisam imao vremena da se predstavim a tko me zna zna a ko ne ni nemora sa takvim postupkom si bas ispao frajer ovdje nema sta ..... a sad ovako...
Zovem se Vedran iz Tuzle sam vozilica poznata vec VW GOLF Mk1 eto toliko od mene i veliki pozdrav za one koji me poznaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top