evo i mene :)))

evo i mene :)))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RiiNGe je napisao(la):
addo je napisao(la):
P.S. Felge isto nisu lose! Malo mi i spojler nazad isfuran ali svako ima svoje misljenje!

hahaha ... jebga :p .... al to sam stavio bas nako jer jos nisam ovdje vidio jettu sa vakvim spojlerom ... a sto se tice supustanja ... hmmm to mi je sledece u planu .. al mozda sebi ugradim onu suspenziju sto se dize i spusta .. al jos nije nista sigurno ...

Hvala jos jednom ..

Ovo je ja mislim EVO style V ili VI, nisam siguran! Ali ja bi bu stavio alu spojler ili eventualno carbon! POZZZ
 
Član
Auto je samo za pohvalit al lahko je vama tamo tuning-shopova na svakom cosku a ima se i para hehe-sala mala dobar pravo nema sta dobro doso-nemoj sta zamjerovat :D:D
 
Član
jaha je napisao(la):
Auto je samo za pohvalit al lahko je vama tamo tuning-shopova na svakom cosku a ima se i para hehe-sala mala dobar pravo nema sta dobro doso-nemoj sta zamjerovat :D:D

hahahah nemas frke ... al nemoj misliti da je jeftino ovdje care .. ja cesto preko net-a narucujem stvari ... ili nabavljam ukradeno .. jer u prodavnici je skupo sto sam uzeo nedavno 2 kozna sjedista naprijed u prodavnici kostaju 250 do 300 $ komad .. ja sam naso za 120$ obadva :) ... jebga :)
 
Član
Neka te,
dobro pa ti ne kradeš, nego samo kupuješ ukradeno:icon_rolleyes:
I neko spomenu Vento...u americi je bez prestanka Jetta, u Evropi je bila pauza sa Ventom i Borom....
 
Član
Kenno je napisao(la):
Neka te,
dobro pa ti ne kradeš, nego samo kupuješ ukradeno:icon_rolleyes:
I neko spomenu Vento...u americi je bez prestanka Jetta, u Evropi je bila pauza sa Ventom i Borom....

Za nas Vento za njih Jetta a ustvari isti ku... samo st su im vecinom benzinci! Diesel nemozes lahko naci, barem je tako nekad bilo! Dok sad i oni gledaju svijet u globalu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top