evo i mene :)))

evo i mene :)))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svimaaa ... Evo naletio sam i na ovu stranicu .. svaka cast majke mi ... ovo nam je trebalo .

Zovem se Anel rodom sam i Gacka (hercegovina) zivim u kanadi i vozim jettu 96 i zimi Neona 2002 . Eto to je to :) evo vam par slikica ....
 
Član
Opaaaa brate RINGE, lijepo auto si nam "dovukao"! Vento mi se inace svidja tako da mi je i ovaj tvoj za oko zapao! Ne vidim bas najbolje ali izgleda da je unutra bez boja! SUPER! Jedino mozda bi trebao jos malo da spustis ga malo nize i to je to! Ali to je opet do tebe! Autic mi se nenormalno svidja! POZDRAV I DOBRO NAM DOSAO!
 
Član
P.S. Felge isto nisu lose! Malo mi i spojler nazad isfuran ali svako ima svoje misljenje!
 
Član
addo je napisao(la):
P.S. Felge isto nisu lose! Malo mi i spojler nazad isfuran ali svako ima svoje misljenje!

hahaha ... jebga :p .... al to sam stavio bas nako jer jos nisam ovdje vidio jettu sa vakvim spojlerom ... a sto se tice supustanja ... hmmm to mi je sledece u planu .. al mozda sebi ugradim onu suspenziju sto se dize i spusta .. al jos nije nista sigurno ...

Hvala jos jednom ..
 
Legend
DObro dosao. Ljep auto. Inace nisam ljubitelj spojlera, ali mi je ovaj OK, nekako mi daje jetti Lancer look Extra auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top