Evo i ja se ponovio..Marea 1,9 jtd 110 ks...

Evo i ja se ponovio..Marea 1,9 jtd 110 ks...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Već si je lijepo sredio :cool: Moj izbor na tu boju auta nebi bile crne felge ali moram priznati da mu dobro stoje.
 
Član
Ajmo mali update...Da ne bude da se samo vozam i nista ne radim....:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:..
Za pocetak je malo cucnula marea...





Napokon sam nasao i farove sa socivom i montirao sam i xenone...









I,napokon,malo muzike...












To je to,za sad...Ali mislim da ce to biti i sve
 
Super Moderator
lijepo drug... svidja mi se, a ovi farovi su prelijepi stvarno, volim ih vidjeti uzivo neobini su i lijepi :D
felge su isto fine kao i muzika nema sta :D jos samo taj cip da rijesis i super...
nego de nam reci koliko je presla marea ? kazes puno al meni se i ne cini bas puno... ustvari koliko je to puno km ?

sretno dalje ako budes sta radio :D
 
Član
Kad sam je uzeo imala je 208000 km...A sad ima 216500...Malo sam se vozao..:icon_smile: :icon_smile: Ali joj ovako nista ne fali..Extra se vozi u njoj i put do severa Nemacke i nazad le presla bez nekih problema,a ni ja nisam imao problema sa ledjima..haha..Kao sto sam i rekao vec,mislim da nista vise necu raditi na njoj,samo tekuce odrzavanje..To je to...
 
Super Moderator
de bolan sta ti je to ti puno haha
ja sam imao audija A6 2.6 quattro... 97 godina imo skoro 400 000 druze a znas kako je dobar bio :lol:

i nedavno isto 1.8T quattro sa skoro 240 000 i redovno odrzavan auto stvarno perfekt znaci to kod tebe nije nista vjeruj :D

samo redovno odrzavanje drug ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top