Evo Hamera

Evo Hamera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pošto sam novi bio bi red da se malo i predstavim.
Ja sam novi na ovome forumu i vidim da ima dosta dobrog sadržaja.
Zovi te me Hamer, a živim u Lukavcu i imam "ljubimca" Audi 80 B4 2.0E 66kw već punih 12 godina.
Imam jedne alu felge koje su dotrajale pa bi ih ofarbao ali neznam čime i kako.
Ok, šmirglanje nije problem imam ja volje i živaca za to ali šta mi preporučujete onda, koju boju? Imali kakav dobar sprej isl?
Vidim da to neki rade profesionalno, a ja bih eto onako malo da "ubijam slobodno vrijeme" ali da opet na nešto liči- nisam prezahtjevan.
Auto mi je priraslo srcu i nebih ga mijenjao, ali pošto je dugo kod mene sada bi ga počeo po malo sam dorađivati i uređivati i evo pokušao bih sa felgama.
Evo kako izgledaju:
2na3bcw.jpg
 
Član
dobro dosao, i ja bas kontam neki sa hamerom, neki celo od 2 metra, sto se tice felgi dobro poliranje i to je to.. a sprej zaboravi, nista bez dobrog majstora;)
 
Član
HVALA NA DOBRODOŠLICI.
Što se tiče felgi mislim da ih poliranje neće popraviti skoro ništa. Zapravo neznam ni koliko ih je moguće popraviti poliranjem, kako se to radi imali nešto specijalno na našem tržištu
Ono što sam naumio jeste da ih dobro ošmirglam sitnim šmirglom i vodobrusnim papirom a za dalje nemam pojma šta će biti zato i pitam, možda jedan dobar udarac Hamerom :icon_question: evo još jedne slike malo detaljnije:

180920121517_zps02357abd.jpg
 
Član
otvori novu temu za felge, e radi se od drugacijem obliku poliranja, smirgl papir i opleti, dobijes ogledalo na kraju..
 
Član
arminnn je napisao(la):
kakav je to stroj bio prije 12 god ;)

Još uvijek je stroj!
Za svih ovih 12 godina nisam imao nikakvih većih problema sa njime.
Za sada dobro služi, neka tako i ostane. Ja sam sa "Sivonjom" prešao blizu 300.000
uz redovno održavanje (ulje, svjećice, filtere, itd. te selene, amortizere, gume isl.)
Znači motor još niko nije pipnuo a ne osjećam i ne vidim da nešta ne valja.
Jedina mahana ovom tipu vozila je prednji stabilizatori koji ponajprije stradaju.
S obzirom da je kod mene dugih i lijepih, i zadovoljnih 12 godina i 3 mjeseca odlučio sam ga malo nagraditi, da uložim u njega oko 1000KM.
Ako neko ima neki prijedlog šta bi uradio da je na mome mjestu neka "puca" sa prijedlozima.
Ja sam mislio prvo ove felge sam srediti, zatim sjedišta presvući, malo unutrašnjost osvjetliti, isl. gluposti uraditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top