Evo da se predstavim :)

Evo da se predstavim :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo reci xzone da se nikada nisam predstavio , pa evo da uradim to! Ime Davor, 25 godina, zivim u Sarajevu a radim u MCP (ministarstvo civilnih poslova) :)! Inace sam Clan Uni Credit Lizing racing tima (liqui moly), nekadasnji clan Pun Gas i SRCS! Do prosle godine vozio Hondu crx (zena je sa njom poljubila banderu), pa sam poslije toga presao na 2 tocka, a u to vrijeme od godinu sam promjenio par motorica :) Evo sada par slikica mojih bivsih i sadasnjih vozilica!

Honda CRX d16z5 motor 125 ks


Kawasaki Ninja 900 ccm


Suzuki K5 1000 ccm 185 ks


Honda Cbr 600rr 120 ks


Passat 3B 1.9Tdi 4motion 110 ks


Zadnja dva su jos uvijek kod mene i oba na prodaju :D
 
Član
RED THUNDER je napisao(la):
Evo reci xzone da se nikada nisam predstavio , pa evo da uradim to! Ime Davor, 25 godina, zivim u Sarajevu a radim u MCP (ministarstvo civilnih poslova) :)! Inace sam Clan Uni Credit Lizing racing tima (liqui moly), nekadasnji clan Pun Gas i SRCS! Do prosle godine vozio Hondu crx (zena je sa njom poljubila banderu), pa sam poslije toga presao na 2 tocka, a u to vrijeme od godinu sam promjenio par motorica :) Evo sada par slikica mojih bivsih i sadasnjih vozilica!

Honda CRX d16z5 motor 125 ks


Kawasaki Ninja 900 ccm


Suzuki K5 1000 ccm 185 ks


Honda Cbr 600rr 120 ks


Passat 3B 1.9Tdi 4motion 110 ks


Zadnja dva su jos uvijek kod mene i oba na prodaju :D

dobrodosao kume hahaha

RED THUNDER je napisao(la):
Evo reci xzone da se nikada nisam predstavio , pa evo da uradim to! Ime Davor, 25 godina, zivim u Sarajevu a radim u MCP (ministarstvo civilnih poslova) :)! Inace sam Clan Uni Credit Lizing racing tima (liqui moly), nekadasnji clan Pun Gas i SRCS! Do prosle godine vozio Hondu crx (zena je sa njom poljubila banderu), pa sam poslije toga presao na 2 tocka, a u to vrijeme od godinu sam promjenio par motorica :) Evo sada par slikica mojih bivsih i sadasnjih vozilica!

Honda CRX d16z5 motor 125 ks


Kawasaki Ninja 900 ccm


Suzuki K5 1000 ccm 185 ks


Honda Cbr 600rr 120 ks


Passat 3B 1.9Tdi 4motion 110 ks


Zadnja dva su jos uvijek kod mene i oba na prodaju :D

jbg kume kad se svi mogu predstaviti sto nebi mogo i ti...
 
Član
Dobro dosao, ostani aktivan nemoj da budes i ovde bivsi clan,budi sadasnji i buduci ...;) samo ne bivsi ! :icon_confused:

:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top