evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
drago mi je da se svidza svima ovi projekti ,mozda je to zadnje sta radim oko kocki .......
bice ovaj s52 u kocki perverzija na cesti,ma da jedva cekamo da se potegnemo i razliku tehnike masina da poredimo bice i clipova naravno ,do tog ce proc jos dosta vremena .........drzim vas na stanju sta se tice radova...
nakom duzeg vremena doslo je na red i golf IV karavan iz 2004 godine da se provoza,vw vento koji sam imo taj sam prodo i uzo ovog golfa tdi.
auto je iz 3 ruke i preso 203000km model je ocean.
oprema
4stakla na struju obicna klima parking asistent esp 6 airbaga jos orginalne opreme koja je serijski na camcu.
nece bit nikakve promjene na autu ,samo normalne radove koje su dosle na red .
boljiu slika postavicu kad sve detalnjo uslikam
auto je bilo u veoma prljavom stanju ,ali se da ocistit i utjerat na novi sjaj

drago mi je da se svidza svima ovi projekti ,mozda je to zadnje sta radim oko kocki .......
bice ovaj s52 u kocki perverzija na cesti,ma da jedva cekamo da se potegnemo i razliku tehnike masina da poredimo bice i clipova naravno ,do tog ce proc jos dosta vremena .........drzim vas na stanju sta se tice radova...
nakom duzeg vremena doslo je na red i golf IV karavan iz 2004 godine da se provoza,vw vento koji sam imo taj sam prodo i uzo ovog golfa tdi.
auto je iz 3 ruke i preso 203000km model je ocean.
oprema
4stakla na struju obicna klima parking asistent esp 6 airbaga jos orginalne opreme koja je serijski na camcu.
nece bit nikakve promjene na autu ,samo normalne radove koje su dosle na red .
boljiu slika postavicu kad sve detalnjo uslikam
auto je bilo u veoma prljavom stanju ,ali se da ocistit i utjerat na novi sjaj


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nakom duzeg vremena izvuko 7 da ga malo dotjeram u red,samo sam ga opro iz vana a drugo iducu sedmicu .
 
Član
Evo da malo Obnovim temu,projekti oko kockica idu naprjed nije nista da bi mogo postavit neke slike ....
Momentalno sam nabavio Golf 4 karavana,bila je slika .
radi se o Golf IV karavan 1,9tdi. godiste 2004
74 kw 101 ks
preso sad 211000km orginal
Perlefekt boja zelena .Model Ocean
Oprema standart
Stakla na struju obicna klima (do sad normanli radio)4 Zvucnika i ono sta je standardno za to auto od opreme.
kad mi je auto doslo bilo je u veoma losem stanju sta se tice cistoce sjedista i volana itd.
Volan i Drska od mjenaca sam isto promjenio bio mi ofucan....sad sjaju u crnom drvetu i poklopac od pepeljare.
prvo sam sve promjenio sta je za technicko vazno.
2 Prednje gume nove itd.
sad sam odlucio promjenit sva stakla od auta ,pozada dolaze orginal tamna crna stakla (vec sam na sadnja vrata ugradio pa ce mo dalje radit i ostale ,prednja stakla sam odlucio da na plavo predem isto i sofer seibu .
Sve sam povadio i opro kako treba presvlake poskido sa ciceva povadio i tepih i sve sta se jos moze sa vodom oprat,rezultat je dobar mi ispo a voda da nepricam kakva je bila.Cisto blato .........
neke plasticne sice poskido i ofarbo u crno matt ...A one koje su ogrebane doce nove .
imam jos malo ogrbotine prefarbat tako da mi je auto cisto i uredno,presvlake prednje sam narucio nove od vw ,a musika je provedena sa kablovima,jos samo radio ubacit i woofer.....mozda jos neke 18 i malo spustit -30mm
eto to je sve momentalno sta vam mogu dat od slika .
http://www.pic-upload.de/gal-128829/ks4ku9/1.html
 
Član
pozz raja,nakom duzeg vremena se javljam opet vama.
Momentalna vozilica je e34 520i iz 94 godine 520i exlusiv.
standardna oprema ,crn metalik klima servo e krov stakla na struju prednja automatik.
dosad sam ja ugradio kozu normalnu opremu ,tehnicki ga preradio komplet ,preso 178000km orginal .
jos je ostalo da uradim prednji blatobran sta se tice limarije,mozda jos promjenim prednju seibu.
medu vremenu naleti jedan kombi 525i iz 96 koji sam kupio.Koji sam stjeo motor prebacit u moj ...odusto od toga,auto dobija moj brat i mjenja svoga 520i.
od tog auta sam uzo prednja sjedista sporska sa grijacima cd radio orginal i one za izlaz zdraka u sredini ,oni su osvjetlene.
Ovo auto je kupio drug moj prije ca 2-3 godine sa 143000 na satu u vrlo dobrim stanju i meni ga prodo nakom kratkog vremena ,ja ga dalje prodo u fameliji i covjek ga vozio 25000km ,i dobio ga u dezolatnom stanju.Tehnicki srusen ....
komplet osvetljene je dosla nova ,Led stopke, crne farove ,crne maglenke ,crne zmigavce na blatobranima,nove felge 18 zoll styling 32 od E38 , nove gume 235/40R18 Hankook ventus v12 .
koza isto kuplena prije nego sto sam ga ja dobio i ja kasnje ugradio,problem je bio da je bila oprema bez airbag uredaja ,tako da sam moro ubacit sensorsku podlocu na prednja sjedista.
evo vam nekoliko slika pa vidite da li se isplati oko ovaga nesta radit :)
led je isto ugradena na zadnji bmw logo kad kocim svjetli crveno i prednji koji svjetli hladno plavo kad otvorim auto.Isto je dobio osvetljene na vratima koji projecira bmw simbol.
Ako ima se interesa sa projektore nek se javi ,mogu 95% pokrit razlicni Vozila .









 
Top