evo da i ja malo kazem nesto

evo da i ja malo kazem nesto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i je predstavm moje auto i to ne bilo koje nego to je nas mali YUGO koji je nazaost prestao sa prozivodnjom ali eto jos se ovza. Moj autic je je nekad davno te davne 1991 godine imao motor od 1116 ccm i bio je crvene boje, onda je moj jaran kupio tog jugu od vojske i jos je bio u njemu taj isit motor ali samo se boja promejnila. Tad je bio nato zelen sve dok ga on nije ponovo ofarbao u crvenu pa onda od dasade nije znao sta ce da radi pa je ponovo ofarbao u kawasaki zelenu i uradio mu kockice na krovu. Onda je promejnuo motor u njemu i stavo je 1500 ccm od lancije sa mlaim prepravkama na njemu i atu oje letilo i jos kda je stavio mjenjac od 4 brzine onda je stvarno isao fino eli eto kad je dosao u moje ruke malo sam izmjenjao unutrsnjost i motor. Sad je u njemu motorcic od FIATA UNA TURBO 1.3 turbo i treb bi da ide fino tek sad a sto se tice unutrasnjosti tu sam izvadio njgova fabricka sjedista i stavio sjedista od nekog japanca koaj su sad preluda i nema vise zadnje klupe i stavio sam H pojas a sve drugo je ostalo isto. Slike svega ovoga ovih dana ali evo par slikica
 
Legend
ooo drkice
dobar yugic pravo, steta ja ga jos nisam vidio,naleti do mene pa da ga odemo pogledati ba, jel gotov motor i sve to ?
pozz
 
Član
Jesu li ovo slike iz Mostara.
Auto je super svaka cast a jos turbo.Koliko ima kw?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top