ev slika BMW E36

ev slika BMW E36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ev slika

Jesili ti postavljao taj spojler na zadnjoj šajbi ??

Ako ja gdje mogu naći tako nešto
 
Član
RE: ev slika

ej bmwscaner.ma naravno d je sestak nema tu mjesta za cetvrtake sta ce mi cetvrtak,da sam htio da manje trosi uzeo bih cetvrtaka al bilo mi je bitno da dobro ide pa sam zbavio sestaka.mada nije to neki sestak 2.0 motor al fino ide.SHESTAK POWER:D.Koki sam sam ga postavljao na zadnju sajbu i vjeruj mi dobro sam se namucio jer nije bio dobar kalup pa ja ispao ravan tako kako god bih ga zalijepio ponovno bi se odlijepilo.i uspio sam ga zalijepiti uz pomoc specijalnog silikona.a ja sam to sve nabavio od jednog koji je to zbavio iz sarajeva.iceman super ako imas prednji m-branik super dogovorit cemo se jos za to,a rep ne zelim nekako mi izgleda bolje bez repa:D
 
Član
RE: ev slika

M-POWER je napisao(la):
ej bmwscaner.ma naravno d je sestak nema tu mjesta za cetvrtake sta ce mi cetvrtak,da sam htio da manje trosi uzeo bih cetvrtaka al bilo mi je bitno da dobro ide pa sam zbavio sestaka.mada nije to neki sestak 2.0 motor al fino ide.SHESTAK POWER:D.Koki sam sam ga postavljao na zadnju sajbu i vjeruj mi dobro sam se namucio jer nije bio dobar kalup pa ja ispao ravan tako kako god bih ga zalijepio ponovno bi se odlijepilo.i uspio sam ga zalijepiti uz pomoc specijalnog silikona.a ja sam to sve nabavio od jednog koji je to zbavio iz sarajeva.iceman super ako imas prednji m-branik super dogovorit cemo se jos za to,a rep ne zelim nekako mi izgleda bolje bez repa:D

ma dobar je i 20 24v dosta je lijen ali iz iskustva mogu reci da potegne preko 215 kad se zaleti :) a uvjek mozes da ga razbusis na 2.5 bez po muke :)
 
Član
RE: ev slika

bmwscaner je napisao(la):
ma dobar je i 20 24v dosta je lijen ali iz iskustva mogu reci da potegne preko 215 kad se zaleti :) a uvjek mozes da ga razbusis na 2.5 bez po muke :)

pa nego sta da je dobar(kad vec toga imam:D)ja sam svog vozio 220km/h:icon_twisted:,al jbga sto kazes treba mu zaleta.ma sta cu ga busit na 2.5 to su komplikacije dosta meni i ovako ja aute na cesti zelim prestizati a ne preskakati:D
 
Član
RE: ev slika

bravo susjed,ali fale ti slike sa kosilicom naprijed,uskoro ce i moje on+be pile osvanut,pozdrav svim tunerima,ac dragons 4ever
 
Član
RE: ev slika

ej susjed.pizdo nemoj se logirati pod mojim imenom,registriraj se.ovako ispada da sam sebi vracam poruke:D A.C. DRAGONS 4ever
 
Član
RE: ev slika

SeEn_BoSs je napisao(la):
hvala hvala.ma bit ce on jos bolji dok se jos par spojlerica postavia doduse sad i je vrijeme za to zima polako zavrsava lijepi dani dolaze bit ce tuninga na kilometre:D
 

edo

Član
RE: ev slika

ova trojka je meni baš ovakva najljepša,klasika i petokrake,i to je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top