ev par autica od mene..uzivajte ;)

ev par autica od mene..uzivajte ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
s obzirom da PS ne znam ni pokrenuti kako treba, tj nemam pojma, ovo je pojam za mene :lol:

Svaka cast za trud, radovi su extra ;) :cool:
 
Član
Meni su pravo super slike. Po netu sam trazio tutoriale ali ne mogu naci pa ako mozes pomoci jako bi ti bio zahvalan :)
 
Član
vidim ja poznati mi radovi :).. a ono Alen iz tarevaca,,, ako se ne varam? dobri radovi :) samo naprijed!
 
Član
MuMMiN je napisao(la):
Meni su pravo super slike. Po netu sam trazio tutoriale ali ne mogu naci pa ako mozes pomoci jako bi ti bio zahvalan :)

ma na youtube imas tutorijala koliko ti srce hoce..:) al ako treba pomoc,tu sam,,,samo pitaj..:)) p.s. hvala :))

uni--que je napisao(la):
vidim ja poznati mi radovi :).. a ono Alen iz tarevaca,,, ako se ne varam? dobri radovi :) samo naprijed!

pa naravno mesa,,heh..xD ko ce 2. nego ja..aj reko vrijeme je da se i ja prijavim dje mi je mjesto..:) thx

ej hvala vam svima..:D
 
Član
Dobri su radovi pravo..jedino sto nije moj stil tuninga german & clean, al ko ovako voli super je :cool:;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Dobri su radovi pravo..jedino sto nije moj stil tuninga german & clean, al ko ovako voli super je :cool:;)

heh..jbg..svako ima svoje..:) ja volim razne stilove i tak...al et,u ps-u trazim sve vece izazove,,pa me to sve vise vuce na xtreme tuning..:D
 
Član
posto se ja razumijem u ovo mogu ti reci da ima dosta mutnih dijelova, losih selekcija i perspektiva...ali sve u svemu nije lose, bitno je da je volja tu...napredak je neizbjezan
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
posto se ja razumijem u ovo mogu ti reci da ima dosta mutnih dijelova, losih selekcija i perspektiva...ali sve u svemu nije lose, bitno je da je volja tu...napredak je neizbjezan

ma znam..jbg..al et..ima mnogo stvari koje mi bude mrsko uradit i tako..al sve u svemu,sto mi je najbitnije,zabavno mi je to radit,pa mi je rezultat najmanje bitan..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top