ev mene i moje Alpine B6 huhuuu...

ev mene i moje Alpine B6 huhuuu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ado_M3 je napisao(la):
drugovi ne znam koliko se razumijete u alpinu i bmw-a, mislim u sustini je poprilicno slicno, postoji alpina B6 sa 1,8 is, 2,0 is, 2,8 i 3,5, motorom, a Anais-e ovo sa slike je 3,5 masina, koja kao i M3 ima prosirene branike i tako te neke dodatke... znaci samo 3,5 masine... vidices i kod BMW-a m3 isto... a kod mene je masina 2,0 is, sa 160ks, i obrati paznju na prednji vezni lim, mislim da su se takvi limovi radili samo kod Alpine, koliko se ja razumijem.


ja sam znao da je alpina al' konto sam da je 2.8 koja je godina ovaj tvoj ?
 
Član
Ja znam samo za Alpinu b6 zasnovanu na bmw e30 M3 sasiji i vjesanju, sa 3.5 motorom i 254ks...

Al` nidje veze, fin ti je auto ionako :)
 
Član
Pozdrav i dobro nam dosao! Laik sam po ovom pitanju ali auto mi lici na obicnu tricu! :) Daj slike motora!
 
Član
KoKUz je napisao(la):
ado_M3 je napisao(la):
drugovi ne znam koliko se razumijete u alpinu i bmw-a, mislim u sustini je poprilicno slicno, postoji alpina B6 sa 1,8 is, 2,0 is, 2,8 i 3,5, motorom, a Anais-e ovo sa slike je 3,5 masina, koja kao i M3 ima prosirene branike i tako te neke dodatke... znaci samo 3,5 masine... vidices i kod BMW-a m3 isto... a kod mene je masina 2,0 is, sa 160ks, i obrati paznju na prednji vezni lim, mislim da su se takvi limovi radili samo kod Alpine, koliko se ja razumijem.


ja sam znao da je alpina al' konto sam da je 2.8 koja je godina ovaj tvoj ?

ovaj moj je 91 godina
 
Član
addo je napisao(la):
Pozdrav i dobro nam dosao! Laik sam po ovom pitanju ali auto mi lici na obicnu tricu! :) Daj slike motora!

a pazi drug, to i jeste obicna trica... znaci sve je isto kao i kod bmw-a, samo sto ga radi alpina... nema neke drasticne razlike... a uskoro i slike masine
 
Član
Pa ako je alpina, trebalo bi i motor njen da je! A ako je motor njen znaci da na motoru trebaju imati neku svoju oznaku! Koji joj je kod motora!?
 
Član
addo je napisao(la):
Pa ako je alpina, trebalo bi i motor njen da je! A ako je motor njen znaci da na motoru trebaju imati neku svoju oznaku! Koji joj je kod motora!?
i ako je alpina, trebalo bi da ima poboljsano vjesanje i poboljsan motor, inace, koji qrac ce se onda zvati alpina?
 
Član
poKle je napisao(la):
addo je napisao(la):
Pa ako je alpina, trebalo bi i motor njen da je! A ako je motor njen znaci da na motoru trebaju imati neku svoju oznaku! Koji joj je kod motora!?
i ako je alpina, trebalo bi da ima poboljsano vjesanje i poboljsan motor, inace, koji qrac ce se onda zvati alpina?

pa sad sad reko... motor je 2.0 sa 119 kW, a Bmw 2.0 serijski ima 100 kW... vec sam napisao gore
 
Član
ado_M3 je napisao(la):
poKle je napisao(la):
addo je napisao(la):
Pa ako je alpina, trebalo bi i motor njen da je! A ako je motor njen znaci da na motoru trebaju imati neku svoju oznaku! Koji joj je kod motora!?
i ako je alpina, trebalo bi da ima poboljsano vjesanje i poboljsan motor, inace, koji qrac ce se onda zvati alpina?

pa sad sad reko... motor je 2.0 sa 119 kW, a Bmw 2.0 serijski ima 100 kW... vec sam napisao gore

Tako je... tog ima kolega od 100kw... a i unutrašnjost nije ista u potpunosti, ima nekih razlika... ;)

uglavnom dobrodošao... dobra je to mašina, samo lagano ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top