Euro2 na Euro3?

Euro2 na Euro3?

Koja je procedura srediti motor od Korse B,prepravit sa Euro2 na Euro 3 motor?Cuo sam da je to moguce,valjda kod ovih sto rade auspuhe,i znam da bih to morao ovjekovjeciti na atestu,ali jel to veliki posao?Da li je neko to radio?
 
Član
Nema od te priče ništa , pa koja će ti ustanova izdat validan dokument da je auto euro 3?
Jel nije jednostavnije prodat auto u Bosni i ne zajebavat se.
 
Član
djordjep je napisao(la):
Nema od te priče ništa , pa koja će ti ustanova izdat validan dokument da je auto euro 3?
Jel nije jednostavnije prodat auto u Bosni i ne zajebavat se.

Koliko znam sad će ih biti u svim većim gradovima koji će moći normalno izdati taj papir koju normu auto zadovoljava... čim odobre uvoz ovih starijih auta kod nas...
 
Član
To se po meni ne isplati jer bi te taj katalizator i komplet lonci izasli masno kad bi dogradjivao, pa gdje su atesti koje trebas uraditi na to sve, pa smanjivanje buke motora itd... Ukratko jeftinije je ne raditi to :icon_smile: Da je to samo postaviti katalizator i uraditi atest i gotovo imas E3 auto, pa svi bi uvozili starija auta sa ugradjenim katalizatorom i uradjenim atestom, samo sto taj E3 vuce zasobom kisu prerada koje se ne isplate raditi... Radje nadji komplet motor iz novije sa E3 i ugradi u nju i uradi atest i onda ce ti biti E3 ja mislim da bi te to jeftinije izaslo nego da preradjujes taj motor.
 
Top