Euro Truck (Simulator)

Euro Truck (Simulator)

Član
badboy je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Ona prva slika dje je onaj sareni toranj tu sam prolazio u rl to je u barceloni :D Da ga vidite u rl na guzicu bi pali xD

onaj sto izgleda kao metak .. hahah zgrada kommunalnog :lol::lol:

majkemi
Pogledaj tvoj kompijuter kakav je,vidi grafiku i sl,pogledaj dal nema virusa il ti neki program radi u pozadini dok igras igircu.Kod mene nije stekala....
 
Član
mjenjao sam i rezoluciju na 640 ja i kad sam na meniju ono kad mijenjeam postavke ide brze znate na sta mislim a kad nastavim igrat opet isto samo sto se promjeni kvaliteta slike.nijedan program ne radi u pozadini.ono kad skrecem treba vjecnost da se pomakne stisnem strijelicu a on ko da se odaziva 2 sekunde poslije.
 
Član
tino_zd je napisao(la):
mjenjao sam i rezoluciju na 640 ja i kad sam na meniju ono kad mijenjeam postavke ide brze znate na sta mislim a kad nastavim igrat opet isto samo sto se promjeni kvaliteta slike.nijedan program ne radi u pozadini.ono kad skrecem treba vjecnost da se pomakne stisnem strijelicu a on ko da se odaziva 2 sekunde poslije.

Ako ti je sve udure sa sistemom i to nema pozadinaca,virusa i sl go.... ona ti je do kompijutera,il imas malo rama il imas slabu graficku ili oboje.
 
Član
pa skino si trial verziju..skini full verziju sa crack.om ...i nemas problema..a predlozio bi ti da skines gold edition..bolje je..samo je skretanje losije...pritisnes strelicu i odma smota do kraja...ne kao prije
 
Član
sta se nemoze npr deinstalirat,ponovo instalirat da se opet igra sat vremena ili samo da skinem full verziju????daj neki link za full i sa crack-om...
 
Član
evo samo jedan link za download igre
ako moze nekome pomoci :cool::cool:


http://www.megaupload.com/?d=30KCK2SV
 
BHT Ovisnik
http://www.megafileupload.com/en/file/115901/Euro-Truck-Simulator-rar.html
to sam ja satavljao,ali arhivirano pa manje zauzima i radi,ima i crack
 
Član
tino_zd je napisao(la):
ovaj link je za full verziju??meni se 300mb cini malo...jel itko skido?

Skinuo radi 100% samo aktualni DX instalirat jer pokazuje gresku sa onim sto je na cd-u i to je to.

Ah sranja Dzudzan mi izleti pred kamion zgazio ga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
jesi igro ovu demo verziju?jel se sta razlikuje od ove full?mene samo hebe ona voznja zastajkuje...

e ljudi moja graficka je NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 memory:256mb.neznam jel to preslabo za ovu igru???
 
Član
tino_zd je napisao(la):
jesi igro ovu demo verziju?jel se sta razlikuje od ove full?mene samo hebe ona voznja zastajkuje...

e ljudi moja graficka je NVIDIA GeForce 6100 nForce 405 memory:256mb.neznam jel to preslabo za ovu igru???



Kod mene ide sve glatko a ti bi trebao smanjit rezoluciju i mozda pogledat jel igra na directX. Ja imam Nvidija 9600 GSO sa 768 MB i Core2 quad sa 3 GB Rama.
 
Član
onaj link sta sam ja postavio je FULL igra i 323 MB je sve.;)

System Requirements
Minimum System Requirements:
Operating system Windows XP or Windows Vista
Processor 2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent
512 MB RAM (1 GB on Windows Vista)
128 MB video card: GeForce 4 (not MX!) or better, ATI Radeon 8500 or better
DirectX 9 compatible sound card
DirectX 9.0
600 MB of free hard drive space

Recommended System Requirements:
Processor 3.0 GHz Intel Pentium 4 or equivalent
1 GB RAM (2 GB on Windows Vista)
256 MB video card: GeForce 6 or better, ATI Radeon 9800 or better :lol:
 
Top