Euro Truck (Simulator)

Euro Truck (Simulator)

Član
stjepan_duv je napisao(la):
e ljudi trebam stručnu pomoć ova igra mi neće radit instaliro sam je i sve napravio
kada otvorim igru i odaberem državu iz koje ću krenut počen mi se punit ona traka i negdje na pola me izbaci iz igre...pa me zanima jel zna ko šta je to?
i samo da napomenem igro sam jednom demo verizju na svom kompu i radila je

specifikacije kompjutera?
 
hmmm reć ću ti od prilike al ću pogledat
grafička kartica amd 128 mb
ram 512mb
hdd oko 120 to nisam siguran i
zvučna kartica je relatek

al kad pogledam točne javit ču al mislim da su to te
 
Član
stjepan_duv je napisao(la):
e ljudi trebam stručnu pomoć ova igra mi neće radit instaliro sam je i sve napravio
kada otvorim igru i odaberem državu iz koje ću krenut počen mi se punit ona traka i negdje na pola me izbaci iz igre...pa me zanima jel zna ko šta je to?
i samo da napomenem igro sam jednom demo verizju na svom kompu i radila je
probaj je reinstalirat znaci obrisi sve od nje i od prethodne verije pa probaj,ako nece instaliraj kod nekog drugog na kompu ako i njemu nece onda ti je do igrice...skini sa torrenta sa krekom radi 100% kod mene je takva
 
ja sam tako i skiino
pa nije radilo
ja reinstaliro neradi
ja uzo od jednog našeg forumaša njemu super radi meni ne tako da neznam
 
Član
stjepan_duv je napisao(la):
ja sam tako i skiino
pa nije radilo
ja reinstaliro neradi
ja uzo od jednog našeg forumaša njemu super radi meni ne tako da neznam
onda je nesto do tebe..da nisi nesto ubacivo u igircu kamione prikolice i to
 
Član
stjepan_duv je napisao(la):
nisam samo mod ali i bez moda sere

Evo novi mod od mene :

Jedan novi mod od mene..naime radi se o Bosanskom jeziku za ETS..naravno mod je uradjen po svim propisima..zamijenio sam pocetni logo..sto se tice mod-a moze se koristiti u svim zemljama iste jezicne kvalifikacije..

Uzivajte...

i342309_screen.JPG


Download

Download
 
Član
RimSo je napisao(la):
stjepan_duv je napisao(la):
nisam samo mod ali i bez moda sere

Evo novi mod od mene :

Jedan novi mod od mene..naime radi se o Bosanskom jeziku za ETS..naravno mod je uradjen po svim propisima..zamijenio sam pocetni logo..sto se tice mod-a moze se koristiti u svim zemljama iste jezicne kvalifikacije..

Uzivajte...

i342309_screen.JPG


Download

Download
hehe ja sam uradio za pttm,imas jos neki zajebancija za ets...da je uradit nase zemlje od austrije samo produzit do grcke ili makedonije :D
 
BHT Ovisnik
ma vec je prevodeno,da netko oce napraviti mapu sa nasim zemljama,il jel netko zna gdje ima skinuti alpe i ceste sa 2 traka,nisam mogao naci nigdje
 
Član
0g1 je napisao(la):
he fino skinucu ovo
nego fakat nek neko uradi mapu BH i stavi jos kamiona ....
za ets ne valja ubacivatkamione jel ima ih samo 9 a ne moze se produzit ko na pttm.na nekom forumu sam vidio da je neki lik iz srbije voljan da napravi nase mape ali da mu neko pomaze,ja znam grafiku za pttm i ta sranja al modelovat ne znam....
 
Član
Schumi je napisao(la):
Joj ja sam šuto 18 WOS onaj prvi dio,ma prelazio dnevno po milion km :lol: al dosadi brzo sad

pa ovako molio bih pomoć
skinuo sam igru
i crack,i ono da mi pišu original natpisi,i hrvatski prijevod
ali opet u igri na cesti znakovi da mi je tamo zabranjeno uć,nemogu ni te znakove staviti a u folderu di mi je igra instalirana nemam folder mods
 
Top