EURO 2008

EURO 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gledam danas na TV-u ,intervjuisu ljude u travniku,za koga navijate? OCA MI BA ZA NASE,ZA KOGA CU DRUGOG? ZA TURKE!!!! puj ***** ti mater u picku mislim se... sad odjednom svi navijaju za tursku samo zato sto je to hrvatska,kako primitivan i zaostao narod ,stvarno me bude stid sto ovdje zivim... jos ce se veceras tuc,bost,pucat,zbog cega? zbog fudbala ? koji jadnici,sve idioti do idiota.. navijam za hrvatsku jer igraju sa srcem,turci veze nemaju sa fudbalom
 
Član
Na bečkom Stefansplatzu izbila je oko 14:40 sati tučnjava između hrvatskih i turskih navijača, koji su u Beč došli na četvrtfinalnu utakmicu Europskog nogometnog prvenstva.
Nažalost, u tome je došlo i do manjeg incidenta koji su isprovocirali turski navijači. Oko 15 sati oni su na naše navijače bacili jednu, a zatim i drugu dimnu pirotehničku napravu, vjerojatno kućne izrade.

Njezina eksplozija probudila je strasti te su na turske navijače poletjele brojne boce, konzerve i upaljači. U manjem naletu došlo je i do međusobnog naguravanja, ali situacija se smirila zahvaljujući brzom dolasku austrijske policije koja je Turke izbacila s trga.

krenulo je hehehhehe
 
Član
Astra je napisao(la):
gledam danas na TV-u ,intervjuisu ljude u travniku,za koga navijate? OCA MI BA ZA NASE,ZA KOGA CU DRUGOG? ZA TURKE!!!! puj ***** ti mater u picku mislim se...  sad odjednom svi navijaju za tursku samo zato sto je to hrvatska,kako primitivan i zaostao narod ,stvarno me bude stid sto ovdje zivim... jos ce se veceras tuc,bost,pucat,zbog cega? zbog fudbala ? koji jadnici,sve idioti do idiota.. navijam za hrvatsku jer igraju sa srcem,turci veze nemaju sa fudbalom

Isti je slucaj kada pitas nekog katolika u bosni; NAVIJA ZA SVOJE (Hrvatsku)! I to je primitivno! Ali svako ima pravo da navija za koga hoce i neljuti me to uopste! Ni turci ni hrvati nisu moji tako da mi je svejedno ko ce da pobjedi! Nema moje Bosne tako da nisam neki vatreni navijac! Pozz
 
Član
ja bi navijao i za srbiju i sloveniju kad bi igrali protiv turske.. bolje da pobjedi susjedna zemlja nego oni idioti
 
Član
ahahah ludnice
navijaci hrvatske su prvo na stephansplatzu,dakle strogi centar,gadjali turke svinjetinom,da bi izbio fight.
medjutim sad jaran zove iz fanzone,radi tamo...
turski navijaci su istjerali sve hrvatske navijace iz fanzone...al sve sa securityijem zajedno :):)
a fanzone je ogroman oko 20 30 hiljada ljudi :D:D
 
Član
odoh i ja tamo sa rajom gledati utakmicu
biche slika i clipova poslije...
ko prezivi pricace,mislim da ce bit opasnih tuca,navodno su i nekoj turkinji ukrali 4-5 karti...
 
ja navijam za tursku samo zato sto ima tih piiiip iz bosne a navijaju za NASE odnosno hrvatsku...i idem van gledat tekmu i da vidim imal ih...:icon_evil:
 
Član
Astra je napisao(la):
gledam danas na TV-u ,intervjuisu ljude u travniku,za koga navijate? OCA MI BA ZA NASE,ZA KOGA CU DRUGOG? ZA TURKE!!!! puj ***** ti mater u picku mislim se... sad odjednom svi navijaju za tursku samo zato sto je to hrvatska,kako primitivan i zaostao narod ,stvarno me bude stid sto ovdje zivim... jos ce se veceras tuc,bost,pucat,zbog cega? zbog fudbala ? koji jadnici,sve idioti do idiota.. navijam za hrvatsku jer igraju sa srcem,turci veze nemaju sa fudbalom

nisu svi taki jer ja navijam za tursku uvijek osim kad igraju protiv BIH i siguran sam da ce pobijediti Hrvate,i nadam se da ce osvojiti ali cisto sumnjam ali prolaze cetvrtfinale sigurno:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ja navijam za tursku samo zato sto ima tih piiiip iz bosne a navijaju za NASE odnosno hrvatsku...i idem van gledat tekmu i da vidim imal ih...:icon_evil:

Eno idi u Mostar,dole ce biti frka danas garant :) Meni svejedno ko god da pobijedi ali mislim da ce Turska jer su hrvati do sad imali dosta srece i na guzove davali golove :icon_biggrin:
 
U ovu diskusiju se vec polako uvlaci i nacionalizam, a to je fuj...
Treba samo gledat realno, ja sam vise puta bio u Hrvatskoj i zivio 4 godine u Zagrebu, dakle navijam za Hrvatsku i nadam se da ce oni pobijedit, ako ni zbog ceg, onda radi toga sto imaju pravi timski duh.
U Turskoj nisam nikad bio, nit cu bit i uopce me ne zanimaju...
 
Član
za TURKE ne navijam jer su MOJI il ja NJIHOV i nemam nishta zajednichko s njima - DOKAZ Husein Kapetan Gradaschevic (BOSHNJO koji se borio za BOSANSKU neovisnost) navijam za NJIH jer MI SE NAVIJA !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top