€-casting

€-casting

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

Limpi je napisao(la):
Corav posao, ne daju one male zvucnike, a kamol sta skuplje:lol: Eto ovaj visak sto imam taman za postarinu:D

vidi ono CONTACT pa ih kontaktiraj, mislim da moras potvrditi da imas dovoljno , nema nikog u pobjednicima iz bosne...ili se uloguj pa nesto ti mora javiti:icon_question:
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

Logujem se nista, provjerio sam i mail adresu, nisam pogrijesio, ali vidis ja kad bi njih kontaktirao, oni mogu reci da spaman i sve mi poniste:lol::lol: Aj sacekam do kraja i vidim imal sta :lol:
 
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

Ne bi bilo lose oni koji su skupili, da napisu te da im se sklone linkovi, da bude preglednije i lakse, pa da skupimo i nama ostalima :cool:
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

cekaj sta to .. skupis te linkove te ojre i dobijes nagradu jel:icon_question:
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

technoGeek je napisao(la):
Ne bi bilo lose oni koji su skupili, da napisu te da im se sklone linkovi, da bude preglednije i lakse, pa da skupimo i nama ostalima :cool:
pa neka napišuuu:icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

http://www.e-castig.com/index.php?r=ltKT

You got: 1202 €uros
You need : 298 €uros

kako ja znam da ovo traje do 10.03
pa tek onda postoji mogucnost o "NECEM" a ti pozurio Limpi:D

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

Lako je skupiti klikova, fazon je u tome da treba imati srece, pa da te odaberu, isto kao i lockerz, skupis pa cekas reedem i klikas i nadas se... :lol:

Ali uglavnom, lakse je dobiti ove jeftinije stvari(logicno), dok za ove skuplje treba imati puno vise srece/nafake:D

Ja pozurio da budem prvi u redu:p
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

Sta ste se uspavali sa kliktanjem?
ajmo reset modema i ponovo...:lol:
 
Član
RE: €-casting linkovi SVIH clanova !

Limpi je napisao(la):
Lako je skupiti klikova, fazon je u tome da treba imati srece, pa da te odaberu, isto kao i lockerz, skupis pa cekas reedem i klikas i nadas se... :lol:

Ali uglavnom, lakse je dobiti ove jeftinije stvari(logicno), dok za ove skuplje treba imati puno vise srece/nafake:D

Ja pozurio da budem prvi u redu:p

Nije to, nego su te otkrili da si resetovao modem i klikao sam sebi pa te nece ni kontaktirati, naveli su jasno a ti opet po svom :D ma jbt ga valjda ce biti nesto ne brini :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top