Etno selo, Bijeljina

Etno selo, Bijeljina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ako si zelio postici bajkovitost, onda skidam kapu! odlicno si ih napravio... poneka mi je malo, nekako tuzna ili sjetna, ali su stvarno za postera... :cool:
 
Legend
Svake sedmice dva do tri puta u Bjeljini, juce sam bio, danas cjeli dan ;) ETNO fina stvar
 
Član
Super je mjesto, kad su bile SR trke u Bijeljini, tu je oba puta bilo proglasenje.

Samo je bila kamara ljudi, vazda guzva, sad je manje jer je zima. Super slikice ;)
 
Član
hehe, zahvaljujem ljudi jos jednom na ovako lijepim rijecima...

@bilosto: ja bas konto odnijet im i prodat xD (sala) :)
 
Početnik
Faya_M5 je napisao(la):
@bilosto: ja bas konto odnijet im i prodat xD (sala) :)

ma, sto sala... pa zasto i ne bi prodao... nesto cisto sumnjam da su imali prilike dobiti ovako dobre fotografije... interesantno je da pravna lica, koja bi se trebala dobro promovirati, u stvari promoviraju uz sto manji moguci budget... nerijetko sam vidjala nevidjeno lose fotografije, jer su htjeli dobiti "nesto" za sto manje para... dakle stotinjak maraka za fotografije koje ne vrijede nicemu, dok vojska mladih fotografa, koji su jos uvijek neetablirani, hoce uraditi milion puta bolje za iste pare...

dakle, ne mozes se - po imenu - mjeriti sa nekima koji iza sebe imaju nekoliko izlozbi i zavidnu fotografsku karijeru, ali zato imas nove i svjeze ideje, oko, zelju... samo naprijed... trebas vjerovati u sebe...
 
Član
bilosto je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
@bilosto: ja bas konto odnijet im i prodat xD (sala) :)

ma, sto sala... pa zasto i ne bi prodao... nesto cisto sumnjam da su imali prilike dobiti ovako dobre fotografije... interesantno je da pravna lica, koja bi se trebala dobro promovirati, u stvari promoviraju uz sto manji moguci budget... nerijetko sam vidjala nevidjeno lose fotografije, jer su htjeli dobiti "nesto" za sto manje para... dakle stotinjak maraka za fotografije koje ne vrijede nicemu, dok vojska mladih fotografa, koji su jos uvijek neetablirani, hoce uraditi milion puta bolje za iste pare...

dakle, ne mozes se - po imenu - mjeriti sa nekima koji iza sebe imaju nekoliko izlozbi i zavidnu fotografsku karijeru, ali zato imas nove i svjeze ideje, oko, zelju... samo naprijed... trebas vjerovati u sebe...

nafura ti mene...hahaha...ma hajde ba, nemam se ja vremena s tim bas handrit...ja to radim za svoju dusu, kao i sve ostale slike...mozda nekad i bude sta, al trenutno, tesko...:)

@armin: hvala ;)
 
Početnik
@faya... nemam te sta nafuravat... nisi glup, znas i sam da su ti dobre fotke, zato ih i pokazujes... da su medioka, da ne vjerujes da valjaju, ne bi ih ni pokazivao, zar ne!

elem... samo ti naprijed... ima vremena za tebe... praksas se, fotkas za svoju dusu, uzivas u tome... a sta ce biti za 10 godina, to niko od nas ne moze da pretpostavi... samo lagano!
 
Član
bilosto je napisao(la):
@faya... nemam te sta nafuravat... nisi glup, znas i sam da su ti dobre fotke, zato ih i pokazujes... da su medioka, da ne vjerujes da valjaju, ne bi ih ni pokazivao, zar ne!

elem... samo ti naprijed... ima vremena za tebe... praksas se, fotkas za svoju dusu, uzivas u tome... a sta ce biti za 10 godina, to niko od nas ne moze da pretpostavi... samo lagano!

hvala tebi jos jednom na tim rijecima...vidjecemo...nisam ja ni reko da ja ne vjerujem da su moje slike dobre...jesu naspram totalnih amatera, ali naspram nekih profesionalaca su naravno nula...zato ja i kazem :)
 
Član
Super slike,a ambijent je nevjerovatan.Sad sam dobio zelju da odmah posjetim to mjesto,i tako ce i biti cim stignem.
 
super fayicu!;)

Nego imas malo (vise) ghost efekta ne nekim,trebao si to ispeglati u PS-u,ne budi ljencuga!:)I na nekim si (iako mozda svojevoljno) promasio WB,ali ipak probaj i tu nesto iskemijati u PS-u.Toliko!

A ovo sto bilosto prica,probao sam ja tako jednom nasem (brcanskom) sajtu prodat svoje panorame brcanke,hoce ku***,kazu samo da ce postaviti fotke na sajt,ja prihvatio,pogledam nakon nekog vremena nidje slika.Supci ba!

Nije da se hvalim,ali moje fotke su na spram tih njihovih "fotografa" ono jebi ga,nebo i zemlja.

Evo da ne kvarim fayicu temu stavit cu u obliku linka,pa daj recite ako nisam "bolji" :)

Ja
http://img368.imageshack.us/img368/7247/dsc0179867coprygm6.jpg

Oni
http://img364.imageshack.us/img364/6985/71723875lk2.jpg

Nisu isti subjekti,ali eto cisto nako za poredjenje kvalitete fotki


P.S.
Faya nadam se da se ne ljutis sto upadam sa svojim fotkama,no samo zelim da pokazem na svom primjeru kako ljude uopce ne zanimaju mladi i 10x bolji fotografi.Jebe se njima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top