ETKA

ETKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
e kad se instalira trazi mi onaj serial a to nisam nigdje nasao ..pomoc Tecar forum ETKA za taj mi treba seriski broj ili key .jel ima neko??:icon_question:

Nasao sam serial .// TeCaRForUm.Com.uA_au*8a*_jd91#M%b^a@#!$///A



:cool::cool:;)

OPet nista instaliro etku al sad mi treba HARDLOCK i kad podjem da insatliram hardlock opet treba serial probam isti ko i na etki al nece da nezna mozda neko?
:icon_sad:
 
Član
procitaj ono upustvo ;)

Tecar Forum ETKA v2 - ETKA 7.0 z dzialaj¹c¹ aktualizacj¹ przez internet.

1. Obraz p³yty nagraj lub emuluj w DAEMON Tool.

2. Has³o do instalacji: TeCaRForUm.Com.uA_au*8a*_jd91#M%b^a@#!$///A

3. Caly proces instalacji jest automatyczny, na samym koñcu musi zostaæ w³¹czony HARDLOCK.

4. Niektóre komunikaty podczas instalacji s¹ w jêzyku rosyjskim. W przypadku problemów
z uruchomieniem ETKA na systemie Vista nale¿y po instalacji programu doinstalowaæ
³atkê "Vista.exe" z folderu "dodatki".

5. Ta wersja ETKA posiada automatyczne aktualizacje jezeli tylko komputer jest pod³¹czony do internetu.
(po aktualizacji - obecnie tj. 02.2009 update do wersji VW 740, SEAT 268, SKODA 274, AUDI 740.)

ZAWIERA AUTA MODELOWE do 2010R.

6. Dodatkowo po wpisaniu numeru VIN mo¿emy odczytaæ cale wyposa¿enie auta i inne informacje.

7. Jêzyk mo¿na zmieniæ w ustawieniach programu na Polski lub inny ... domyœlnie program narzuca Rosyjski.



Jest to najmniej problemowa wersja ETKA jak¹ spotka³em ... polecam.


Pozdrawiam
Marios
 
Početnik
miki321oc je napisao(la):
procitaj ono upustvo ;)

Tecar Forum ETKA v2 - ETKA 7.0 z dzialaj¹c¹ aktualizacj¹ przez internet.

1. Obraz p³yty nagraj lub emuluj w DAEMON Tool.

2. Has³o do instalacji: TeCaRForUm.Com.uA_au*8a*_jd91#M%b^a@#!$///A

3. Caly proces instalacji jest automatyczny, na samym koñcu musi zostaæ w³¹czony HARDLOCK.

4. Niektóre komunikaty podczas instalacji s¹ w jêzyku rosyjskim. W przypadku problemów
z uruchomieniem ETKA na systemie Vista nale¿y po instalacji programu doinstalowaæ
³atkê "Vista.exe" z folderu "dodatki".

5. Ta wersja ETKA posiada automatyczne aktualizacje jezeli tylko komputer jest pod³¹czony do internetu.
(po aktualizacji - obecnie tj. 02.2009 update do wersji VW 740, SEAT 268, SKODA 274, AUDI 740.)

ZAWIERA AUTA MODELOWE do 2010R.

6. Dodatkowo po wpisaniu numeru VIN mo¿emy odczytaæ cale wyposa¿enie auta i inne informacje.

7. Jêzyk mo¿na zmieniæ w ustawieniach programu na Polski lub inny ... domyœlnie program narzuca Rosyjski.



Jest to najmniej problemowa wersja ETKA jak¹ spotka³em ... polecam.


Pozdrawiam
Marios
jarane de mi pomozi neznam ja ruski treba mi za hardlock password:icon_sad::icon_question:
 
Član
I ja sam ovu skinuo al isto nista ne razumem, ja nisam nasao nikakav key a do hardkey nisam ni dosao!:lol:
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
Poljski ili Češki, Ruski nije sigurno :D

ma treba mi passwor kad inastaliram hardlock a instaliro sam etku al ona neradi bez hardlocka pa je nemogu otvorit pomagajte ljudi :icon_sad::icon_cry:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
miki321oc je napisao(la):
procitaj ono upustvo ;)

Tecar Forum ETKA v2 - ETKA 7.0 z dzialaj¹c¹ aktualizacj¹ przez internet.

1. Obraz p³yty nagraj lub emuluj w DAEMON Tool.

2. Has³o do instalacji: TeCaRForUm.Com.uA_au*8a*_jd91#M%b^a@#!$///A

3. Caly proces instalacji jest automatyczny, na samym koñcu musi zostaæ w³¹czony HARDLOCK.

4. Niektóre komunikaty podczas instalacji s¹ w jêzyku rosyjskim. W przypadku problemów
z uruchomieniem ETKA na systemie Vista nale¿y po instalacji programu doinstalowaæ
³atkê "Vista.exe" z folderu "dodatki".

5. Ta wersja ETKA posiada automatyczne aktualizacje jezeli tylko komputer jest pod³¹czony do internetu.
(po aktualizacji - obecnie tj. 02.2009 update do wersji VW 740, SEAT 268, SKODA 274, AUDI 740.)

ZAWIERA AUTA MODELOWE do 2010R.

6. Dodatkowo po wpisaniu numeru VIN mo¿emy odczytaæ cale wyposa¿enie auta i inne informacje.

7. Jêzyk mo¿na zmieniæ w ustawieniach programu na Polski lub inny ... domyœlnie program narzuca Rosyjski.



Jest to najmniej problemowa wersja ETKA jak¹ spotka³em ... polecam.


Pozdrawiam
Marios
jarane de mi pomozi neznam ja ruski treba mi za hardlock password:icon_sad::icon_question:
1. Slika p ploče ³ spaliti ili oponašati Daemon Tool.

2. Lozinka za instalaciju: TeCaRForUm.Com.uA_au * 8 * _jd91 M #% ^ b #!$///

3. Cijeli proces instalacije je automatsko, na kraju mora zostaæ u ³ povezani Hardlock.

4. Neke od poruka tijekom instalacije su ¹ na ruskom. U slučaju problema
Etka za pokretanje Vidik bi trebao biti ¿e nakon instalacije doinstalowaæ
³ atkê "Vista.exe" iz "ins".

5. Ovo je hrvatska verzija automatskog ažuriranja samo ako je računalo pod ³ ¹ spojeni na Internet.
(nakon obnove - sada kada je ažurirati na inačici 02,2009 VW 740, SEAT 268, VW 274, VW 740)

UKLJUČUJE modelu automobila za 2010.

6. U Osim toga, nakon ulaska u VIN broju možemo pročitati cijeli oprema ¿enie automobila i ostale informacije.

7. Jezik možete promijeniti postavke iz poljske ili druge ... domyœlnie plan nameće ruski.



To je najmanje problematičan verziju hrvatska i susret ¹ ³ em ... Preporučujem.
 
Član
-ZA SANDI_AZRA:

E, ja sam uspeo da instaliram. znaci, kada skines Etku, moras imati neki progarm za otvaranje .ISO fajla, ja sam koristio DAEMON TOOL, pokrenes DAEMON, ides na mount image i izaberes TECAR FORUM ETKA, pojavi ti se Etkin prozor, tu kliknes na Install i ostalo samo "next", kad dodjes do kraja pojavi ti se neki mali prozor,kliknes na gornuju stavku i sacekas da se zavrsi instalacija i to ti je to, ako ti nesto ne bude bilo jasno slobodno pitaj.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao...Poz!
 
Početnik
Raske81 je napisao(la):
-ZA SANDI_AZRA:

E, ja sam uspeo da instaliram. znaci, kada skines Etku, moras imati neki progarm za otvaranje .ISO fajla, ja sam koristio DAEMON TOOL, pokrenes DAEMON, ides na mount image i izaberes TECAR FORUM ETKA, pojavi ti se Etkin prozor, tu kliknes na Install i ostalo samo "next", kad dodjes do kraja pojavi ti se neki mali prozor,kliknes na gornuju stavku i sacekas da se zavrsi instalacija i to ti je to, ako ti nesto ne bude bilo jasno slobodno pitaj.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao...Poz!

hvala tebi .al uspio sam sinoc instalirat :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top