ETKA problem

ETKA problem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ETKA problem skinuo sam nekolko verzija i gotov sve abdejte ali neznam kako da pokrenem nekoliko foruma sam citao i ovaj nas i sve radio kako pise C disk programs fail i napravim folder Etka imam problem u folderu koji skinem kad otvorim dodje mi 11 neki foldera u rar formatu e sad neznam trebali da ih otpakujem svaka verzija teskaje oko 2 GB ako neko ima link ili sta da je provjereno svaka pomoc bi dobro dosla HVAL :icon_rolleyes:
 
Član
Ako si skinuo program i kad ga otvoris vidis samo .rar fileove potrebno je da uradis sljedece....

Otvori prvi po redu .rar file i iz njega extraktuj fajlove negdje u neki folder po zelji... Kad to uradis javi mi ako je samo jedan file, ako nije onda vjerovatno imas neki setup i vise ti ja nisam potreban :)
 
Član
da se ispravim Anaisa, ti extraktuj samo prvi dio.. ostali se sami uvezuju

poslije ces dobiti mnogo foldera i neke fajlove van foldera.. potrazi u tim fajlovim fajl sa .exe ekstenzijom ostalo ce ti se samo kazati :cool:
 
Član
Skinuo sam sinoc novu verziju da proban mozel i ovaki skinuo se folder ETKA v7.2.0.3285 (2009) u tom folderu ima po redosljedu od 1 pa do 11 foldera u rar formatu e kosto je kolega Anais napisao da odpakujem prvi folder i extraktovao sam trazio mi je kljuc i nasao sam u drugoj instalaciji e sad imam u ovom extraktovanom folderu sto sam dobio instalaciju ali nesto nece pocne i prijavi nesto na ruskom a instalacija na engleskm :icon_confused: imali neko link preko torenta ili neceg drugog da radi ili neko iz sarajeva da posudi CD da instaliram
 
Član
Mrva je napisao(la):
da se nepisemo preko foruma..
061-764-543
Admir
pa se javi

OK javim se sad trenutno skidam obicnu verziju 7.0 neko je postavio na torent sa vw croatia pa vicu ako ne upali ovaj onda te zovem :cool:
 
Član
Zahvaljujem se Anaisu i Mrvi ;) na savjetima problem je rjesen potrebno je skinuti emulator ili program koji sam ja skinuo daemon tools i rar fail otvoris instaliras :cool:

Moze close
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top