ESX 4120? Dobar izbor ili ne?

ESX 4120? Dobar izbor ili ne?

Početnik
kako sam ti rekao samo MORAS napraviti 2 odvojene kutije jer TS aprametri zvucnika nisu isti, najbitnije je kod ovakvog spoja da su yvucnici istog otpora i snage tj da dobivaju istu snagu i da je mogu podnijeti...

mozes napraviti 2 kompresije, ili 2 bas reflex ili 1 kompresiju i 1 reflex ali moraju biti 2.....

i ako kupis 4 kanalno pojacalo opet nista neces dobiti i moras napraviti 2 odvojene kutije, tako da kupi monoblok, napravi 2 kutije ili tu jednu pregradi i udri po volumenu..
 
Član
muha je napisao(la):
kako sam ti rekao samo MORAS napraviti 2 odvojene kutije jer TS aprametri zvucnika nisu isti, najbitnije je kod ovakvog spoja da su yvucnici istog otpora i snage tj da dobivaju istu snagu i da je mogu podnijeti...

mozes napraviti 2 kompresije, ili 2 bas reflex ili 1 kompresiju i 1 reflex ali moraju biti 2.....

i ako kupis 4 kanalno pojacalo opet nista neces dobiti i moras napraviti 2 odvojene kutije, tako da kupi monoblok, napravi 2 kutije ili tu jednu pregradi i udri po volumenu..

svaka cast na odgovoru..javim ti se za pojacalo...ali stizem tek u oktobru kuci,samo reci zbog kablova i kondezatora ..koje su cijene,jer imam trenutno 10mm2 ,a nemam cap. :cool:
 
Član
Nebitno koji apm staviš, al to će bit jako teško složit da radi kako treba, dva različita woofera a da sviraju isto frekvancijsko područje....:icon_confused:
Ja sam ti reko šta bi ja napravio, nije uvijek bolje više;)
 
Član
kazem vam da nisam expert sto se tice ovaga, ovaj w3011 mi daje dubok bass, dok ovaj w3009 vise lici na kick bass....tako bar mislim,ali cuti cu kako ce to zvucati pa lahko je promjeniti woofer...thnx joke;)
 
Početnik
mdeebosna je napisao(la):
muha je napisao(la):
kako sam ti rekao samo MORAS napraviti 2 odvojene kutije jer TS aprametri zvucnika nisu isti, najbitnije je kod ovakvog spoja da su yvucnici istog otpora i snage tj da dobivaju istu snagu i da je mogu podnijeti...

mozes napraviti 2 kompresije, ili 2 bas reflex ili 1 kompresiju i 1 reflex ali moraju biti 2.....

i ako kupis 4 kanalno pojacalo opet nista neces dobiti i moras napraviti 2 odvojene kutije, tako da kupi monoblok, napravi 2 kutije ili tu jednu pregradi i udri po volumenu..

svaka cast na odgovoru..javim ti se za pojacalo...ali stizem tek u oktobru kuci,samo reci zbog kablova i kondezatora ..koje su cijene,jer imam trenutno 10mm2 ,a nemam cap. :cool:


nebi bilo lose staviti 20mm2 i kond na sve to, javi se slozit cemo neku cijenu...
 
Top