ESP lampica non stop gori POMOC

ESP lampica non stop gori POMOC

Ovako raja ako neko zna u čemu je problem neka piše ili ako zna kako da se to napravi ili popravi,u pitanju je golf 4,ovako,upalila mi se lampica od ESP-a i neće da se ugasi nikako,ESP je ugašen na prekidaču ali lampica na tabli gori..ugasi se kada su topliji dani pa se auto iznutra zagrije i lim bude zagrijan tad se ugasi i onda ga mogu palit i gasit na prekidaču ali poslije nekog vremena mi se opet upali i ne mogu ga ugasit nikako,ako je neko imao takav problem neka piše kako ga je riješio,koliko je koštalo :) hvala unaprijed
 
Član
Moze ti lako biti da su ti sijalice na stop svjetlu crkle ili imsju los kontakt. Kad jedna sijalica radi i ona na sajbi sve ok ali kad obje prestanu raditi a radi stop svjetlo samo na sajbi, tada se upali esp lampica i ne mozes ga upaliti na dugme... Imao sam vise puta takve slucajeve pa provjeri to...
Senzori nisu da ne gubis vrijeme jer ako je senzor neki onda bi i abs lampa bila upaljena, a posto je kod tebe esp samo, pregledaj nazad sijalice sve, a pogotovo stoo svjetla...
 
Moze ti lako biti da su ti sijalice na stop svjetlu crkle ili imsju los kontakt. Kad jedna sijalica radi i ona na sajbi sve ok ali kad obje prestanu raditi a radi stop svjetlo samo na sajbi, tada se upali esp lampica i ne mozes ga upaliti na dugme... Imao sam vise puta takve slucajeve pa provjeri to...
Senzori nisu da ne gubis vrijeme jer ako je senzor neki onda bi i abs lampa bila upaljena, a posto je kod tebe esp samo, pregledaj nazad sijalice sve, a pogotovo stoo svjetla...
Nije mi na lijevom stopu radila jedna sijalica i zamijenio sam je ali mi i dalje esp upaljen..moram ponovo provjerit sve sijalice
 
Top