ESET ili tzv NOD

ESET ili tzv NOD

Član
zen3dom je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
meni ne moze taj kasniji fajl da pokrene, iskljucio sam onu opciju "self defense" ali mi izbaci gresku kao da mi je ukljucena...
ako koristis win 7 desnim klikom pa Run as administrator ;)

a nakon sto otkacis kvacicu Self Defense MORAS restartovati

restartovao sam. probacu sad to Run as admin, jer mi je 7ica...
 
Član
nikad do sad nisam imao potrebe za time, ako mi vjerujes :D sve sto sam instalirao instaliram normalno, izbaci mi onaj prozorcic da li dozvoljavam, kliknem yes i ono pici dalje... :D

btw, uspio sam hehehe :D
 

sUx

Član
skinuo sam eset sa linka ali ovaj marafix nece nikako drug pomagaj narandzast mi nod :icon_rolleyes:
 
Član
evo ti ovako u attachmentu, valjda ces moci skinut. nemam sad vremena da uploadujem negdje, jer se moram registrovat, a zurim...
 

Prilozi

  • mara-fix_1.1.zip
    692 KB · Pregleda: 19
sUx je napisao(la):
skinuo sam eset sa linka ali ovaj marafix nece nikako drug pomagaj narandzast mi nod :icon_rolleyes:

procitaj zasto ti je izbacio narandzasto, moguce su dvije opcije, jedna da ti je zastarjeo Update (mada tad vecinom izbaci crvenu) a drugi i najcesci uzrok je nedostatak windows update-a, jer ovaj eset smart security registruje i win upd koji hvale i zahtjeva njihovu instalaciju kako bi omogucio max zastitu.....
 

sUx

Član
zen3dom je napisao(la):
sUx je napisao(la):
skinuo sam eset sa linka ali ovaj marafix nece nikako drug pomagaj narandzast mi nod :icon_rolleyes:

procitaj zasto ti je izbacio narandzasto, moguce su dvije opcije, jedna da ti je zastarjeo Update (mada tad vecinom izbaci crvenu) a drugi i najcesci uzrok je nedostatak windows update-a, jer ovaj eset smart security registruje i win upd koji hvale i zahtjeva njihovu instalaciju kako bi omogucio max zastitu.....

kad sam skinuo marafix pojavila mi se bijela neka ikona ( ona sto nemogu da je otvorim) neznam kako da ti objasnim kako izgleda .. vjerovatno da mi se pojavila normalna ikona instalirao bi to bez problema a ovako nemogu da je otvorim nikako...

a sto se tice update eset-a nemoze da ga update jer je kao istekao ( a tek ga skinuo :S nekontam )
 
sUx je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
sUx je napisao(la):
skinuo sam eset sa linka ali ovaj marafix nece nikako drug pomagaj narandzast mi nod :icon_rolleyes:

procitaj zasto ti je izbacio narandzasto, moguce su dvije opcije, jedna da ti je zastarjeo Update (mada tad vecinom izbaci crvenu) a drugi i najcesci uzrok je nedostatak windows update-a, jer ovaj eset smart security registruje i win upd koji hvale i zahtjeva njihovu instalaciju kako bi omogucio max zastitu.....

kad sam skinuo marafix pojavila mi se bijela neka ikona ( ona sto nemogu da je otvorim) neznam kako da ti objasnim kako izgleda .. vjerovatno da mi se pojavila normalna ikona instalirao bi to bez problema a ovako nemogu da je otvorim nikako...

a sto se tice update eset-a nemoze da ga update jer je kao istekao ( a tek ga skinuo :S nekontam )

I kod mene je nekad narandžast, to je zbog toga što windows nije update-ovan. Pokušao sam da izvršim update windowsa ali ne može pa sada samo ignorišem to što je naradžast. A mara fix ne možeš da otvoriš zato što nemaš zip extractor. Instaliraj Win RAR. Probaj ga skinuti sa ovog linka http://download.cnet.com/WinRAR-32-bit/3000-2250_4-10007677.html
 
sUx je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
sUx je napisao(la):
skinuo sam eset sa linka ali ovaj marafix nece nikako drug pomagaj narandzast mi nod :icon_rolleyes:

procitaj zasto ti je izbacio narandzasto, moguce su dvije opcije, jedna da ti je zastarjeo Update (mada tad vecinom izbaci crvenu) a drugi i najcesci uzrok je nedostatak windows update-a, jer ovaj eset smart security registruje i win upd koji hvale i zahtjeva njihovu instalaciju kako bi omogucio max zastitu.....

kad sam skinuo marafix pojavila mi se bijela neka ikona ( ona sto nemogu da je otvorim) neznam kako da ti objasnim kako izgleda .. vjerovatno da mi se pojavila normalna ikona instalirao bi to bez problema a ovako nemogu da je otvorim nikako...

a sto se tice update eset-a nemoze da ga update jer je kao istekao ( a tek ga skinuo :S nekontam )

evo kako bi trebalo da izgleda mara fix

[attachment=36538]


A evo i marafix upakovan moj pa probaj
http://rapidshare.com/files/423425964/mara-fix_1.1.rar


i da moras imati winrar, ili winzip, 7z i slicno da bi raspakovao ovo
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    16,9 KB · Pregleda: 23
Top