ESET ili tzv NOD

ESET ili tzv NOD

Preko 50 tema je bilo kako sta koji kljucevi ovo ono....

E pa jednom za svagda da postavimo ovdje u nadi da se vise nece javljati ovakve teme....

Dakle, svi oni koji zele ovaj sigurnosni sistem na svom racunaru neka postupe prema sljedecem postupku:

1. Skinite zeljeni ESET proizvod direktno sa stranice proizvodjaca (mozete birati izmedju NOD Antivirusa ili Smart Security - pored antivirusa sadrzi i firewall i jos dosta sitnica) http://www.eset.com/download#

2. Skinite MaraFix http://dl.btjunkie.org/torrent/ESET-NOD32-Antivirus-4-0-314-x32-amp-x64-mara-fix-1-1/22166d547e315548b60ab12228fca599aa119d279e35/download.torrent
znaci samo marafix izaberite iz ovog torrenta.

Kada ste skinuli sve to, instalirajte ESET proizvod koji ste izabrali, pri instalaciji ce vas pitati za USERNAME i PASS, imate dole lijevo kvacicu da unesete parametre kasnije, zakacite i nastavite sa instalacijom, kada zavrsite instalaciju ESET ce se otvoriti.

Kliknite 2x na ikonicu od ESETa u donjem desnom uglu da se otvori Main Windows ESETa
Kliknite F5 na tastaturi.
Otkacite kvacicu Enable Self Defense
Restartujte racunar
Kada se racunar upali pokrenite MaraFix koji ste skinuli, samo idite Yes

Po zavrsetku instalacije MaraFix-a ESET ce se nanovo otvoriti, restartujte racunar jos jednom i to je to.
Kvacicu Enable Self Defense nemojte ponovo zakaciti, da bi ovaj CRACK mogao raditi kako treba.

Sta se CRACKom dobilo???
Dobili ste "licensan" ESET proizvod, ne trebate nikada vise ganjati kljuceve i unositi ih, moci cete raditi Update neograniceno dugo ;)

Nadam se da ce ovo biti od pomoci i da se vise nece javljati teme tipa kljucevi za NOD :icon_mad:
 
samo sam zaboravio napomenuti da ce ovaj CRACK ESET prepoznati kao prijetnju, samo idite na No Action ako izbaci to, jer ipak prepoznaje da je CRACK za njega samoga hahahahaha
 
Član
zen3dom je napisao(la):
samo sam zaboravio napomenuti da ce ovaj CRACK ESET prepoznati kao prijetnju, samo idite na No Action ako izbaci to, jer ipak prepoznaje da je CRACK za njega samoga hahahahaha
to ti nakon moje teme da zakacis hahaa kralj si svaka ti cas za ovo pomoci ce mnogim ljudima...hvala...;)
 
ma nije samo nakon tvoje, bilo je tema na izvoz vjeruj mi..... ovako je na jednom mjestu i to je to, da se zna
 
Član
bravo na temama
eto covjek sve detaljno napisa i objasni svima ce biti od koristi..

od mene imas + za ove teme.
 
Član
meni ne moze taj kasniji fajl da pokrene, iskljucio sam onu opciju "self defense" ali mi izbaci gresku kao da mi je ukljucena...
 
emir_89 je napisao(la):
meni ne moze taj kasniji fajl da pokrene, iskljucio sam onu opciju "self defense" ali mi izbaci gresku kao da mi je ukljucena...
ako koristis win 7 desnim klikom pa Run as administrator ;)

a nakon sto otkacis kvacicu Self Defense MORAS restartovati
 
Top