Error Mercedes ML

Error Mercedes ML

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li iko ista o ML mercedesu.. Ovako Mercedes ML 320 2003 god jutros krenuo u prodavnicu i ja ga upalim on se ugasi i na board kompjuteru pise error i ja opet upalim opet isto jedno 5 puta dok nije poceo raditi odem u prodavnicu i da upalim opet isto ugasi se i jedno 3 puta tako tu neznam koji mu je djavo a auto je sa automatskim mjenjacem...
 
Član
Servis na dijagnostiku ga vodi, garant je riknuo neki senzorcic. Nema ti druge, ti novi Mercedesi imaju pun klinac elektronike i senzora koji mjere sve i svasta...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Servis na dijagnostiku ga vodi, garant je riknuo neki senzorcic. Nema ti druge, ti novi Mercedesi imaju pun klinac elektronike i senzora koji mjere sve i svasta...

gdje cu bolan na dijagnostiku sat u servisu Mercedesovom $150 pa samo dok ustanove kvar ode 300 ...
nista nema mi druge goniti dok moze kad nebude nikako palio onda cu zvati da ga voze a taman sto mu je garancija istekla prije 1 mjesec odma kvar a kazu do danas nikad nista se nije kvarilo samo iso na redovne servise ... Znaci kad istekne garancija u ovih novih auta odma se nesto pojebe...
 
Legend
kod ml-a nema dzidzanja napamet,nista nego dijagnoza,rijesavanje kvara i poniste ti error u servisu....tako je to u benza
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Pa sto vozaju ML-a ako im je zaodati 150-300 dolara sa servis

nije nam to glavno auto to je auto za do shopinga i nazad i eventualno do skole tako da se neisplati davati pare na auto koje se nekoristi za autoputa na autoput idu ova bolja auta sto imamo a druga stvar oni su u Bosni pa i taj belaj moram sad ja dati te pare to je pitanje..
 
Član
kod mene je tetak neki dan doso iz amerike i u njemackoj iznajmio E220 CDI i isto to mu se desilo i kaze da je pito nekog covjeka koji je vozio SL500 da pogleda i sredio mu to.a ja sam e klasu tu vozio par puta i upalim je al nema kontakta nikakvog samo motor radi struje nigdje.ugasim ga i okrenem kljuc sve normalno.vidi s nekim ko ima mercedesa bilo kojeg novog pa nek ti kaze.to ti je moj savjet
 
Član
Napravio sam...
Skino kleme i drzo jedan sat ponovo prikljucio i radi sad normala negasi se vise pa cemo vidjeti dokle ce..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top