ErRoR GTI 8V- Novi-Update...

ErRoR GTI 8V- Novi-Update...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

Krovni tapac...Uzas...
spa0133qj9.jpg

Pa sam ga skinuo...
spa0135hr2.jpg

Pa je dosla na red tabla i podni tapac...
spa0134lo0.jpg

Stara tabla...
spa0136wg0.jpg

Nova tabla...
spa0137gc3.jpg

Pa iskoristih priliku da provucem napojni kabal... 10ccm2
spa0138nc1.jpg

Pa namontirah tablu i podni tapac...Poprilicno se namucih oko instalacije...
spa0139ke3.jpg

Toliko radova se stiglo uraditi u ova 2 dana, jbga sam radim, tako da i ne zurim...Bitno je da radovi idu polako,ali kvalitetno...
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

Samo polako da to na kraju lici na nesto! Ali odlicno je do sada! Samo nastavi i puno srece!
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

svaka cas u dosad odradjenom samo lagano...
usput ak ti nije mrsko da ukratko objasnis kako si skinuo tablu posto i ja planiram pa da znam samo ono nabrzaka gdje safai stoje sta i kako..
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

fakat svaka cast... slabo ko od ovih "pametnih" ovdje da bi to mogo... :)
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

Hehe drugovi ma sve se moze kada se hoce...
@Nona
Dakle imas 2x sarafa ispod haube, jedan je zavucen ispod poluga od brisaca,a jedan na desnoj strani auta i on je lako dostupan,dok je ovaj kod poluga malo nepristupacan...Onda imas 2x cim otvoris vrata sa strane vidjet ces mali saravi (Kljuc 8) znaci i sa lijeva i sa desna...Onda moras skinuti Instrument tablu, nadam se da nju znas skinuti jer je lako,kada si nju skinuo moras skinuti konzolu kod mjenjaca, moras skinuti onu humu tako sto ces zabosti sarafciger u leziste i izbaciti ju van...I vidjet ces Krizasti sarav, za sarafciger kada si to skinuo, onda kreces sa policama, lijevo i desno..Sve se odvrcu sa krizatim sarafcigerom...Zatim pregledas dolje gdje imas saraf za kljuc 8, sve sarafe sto ulovis odvrnes, zatim otovris kasetu i pogledas jel ima u njoj saraf za kljuc 8 ako ne nista onda...I to bi bilo to odprilike onda sljedi cupanje table van...Kada si sve sporedne dijelove oslobido komotno mozes vadit tablu van,al kada ju budes vadio moras osloboditi veliki steker koji se nalazi kod kriza volana, vidjet ces kada skines police....I imas sa table smeđu zicu koja vodi na desni dio sasije (tj masa) za nju ti treba kljuc 10, kao i za one pod haubom....
 

Eko

Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

TuLe je napisao(la):
fakat svaka cast... slabo ko od ovih "pametnih" ovdje da bi to mogo... :)

jao komentara.. svaka cast... ubij se pa uzmi pusku jarane ;)


Eror samo lagano, niko te ne tjera :D
 
Početnik
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

TuLe je napisao(la):
fakat svaka cast... slabo ko od ovih "pametnih" ovdje da bi to mogo... :)

govori u svoje ime,drug :lol: ovdje nam ErRoR pokazuje sta on moze,a sta drugi mogu,to ti ne znas..a eRroRu svaka cast,mogo bi i ja malo navratit da ti pomognem,a i da vidim te felgice
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

smiji te se, potpisuj te se, al ovdje ima ljudi koji se ne znaju sami pocesljat a kamoli sta normalno uradit!!! a ako se neko od vas naso uvrijedjen onda mi ga bas zao i svasta bi jos tu dodao, al ne zelim novu svadju da zapocnem...

i btw ono sto sam napiso se ne odnosi na sve forumase vec samo na pojedine koji misle da su najbolji i najpametniji... (u slucaju neko nije skonto na koga se odnosi) :D
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

svaka cast na projektu....lijepo ti je to krenulo......samo naprijed i polako...:)
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

SVAKA CAST SAMO NAPRIJED ZA 5 SI.
MOZES MENI ODRADIT MASKU BEZ ZNAKA DOBRO PLATIM?????????:icon_question:
 

Eko

Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01

TuLe je napisao(la):
smiji te se, potpisuj te se, al ovdje ima ljudi koji se ne znaju sami pocesljat a kamoli sta normalno uradit!!! a ako se neko od vas naso uvrijedjen onda mi ga bas zao i svasta bi jos tu dodao, al ne zelim novu svadju da zapocnem...

i btw ono sto sam napiso se ne odnosi na sve forumase vec samo na pojedine koji misle da su najbolji i najpametniji... (u slucaju neko nije skonto na koga se odnosi) :D

a sto moras srati ? Sta i ako neki se ne znaju pocesljati ( sto je glup komentar do bola ) , sto ti moras govoriti ... zar nisi mogao napisit nesta u skladu s temom i ne srati sta drugi ne znaju , c c c nemogu ovakvih... neki dan si dosao na forum , smiri malo , niko ne voli "pametnjakovice" , budi rega be cool..

LP

a Eror mogao si komotno i napraviti temu medju Projekti clanova.. al svejedno moze i ovako :)
 
Član
RE: ErRoR GTI 8V-Update...01-02

Namontiralo se dijelova, pa se gledalo kako ce izgledati sa felnama (spustanje uskoro)..
spa0150go3.jpg

Ugradnja remusa...
spa0153gf9.jpg

Remus se stavio..
spa0157ui4.jpg

Ime auta... :)
spa0155ua3.jpg

Bezze...
spa0158jv7.jpg

ErRoR rastura kmh Sat... 8)
spa0123ep5.jpg

Sat rasturen na xxx dijelova....
spa0126zx2.jpg

Sat smontiran, ErRoR prezadovoljan liginim djelom..
dsc01226it5.jpg

Ostali radovi...Postavljat lajsne oko auta, pospajat zmige, farove,stope,spustanje,te ubrzo ugradnja servo upravljaca....A do tada pozz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top