erol-brcak showroom

erol-brcak showroom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo nesto i mojih radova

hundaji tiburon ilit ga kupe (moj najbolji rad)


orig.



chop



high res




scion TC

orig





chop




high (orig) res



evo i ovaj audi,nije nesto,al et da ga stavim
audi rs4



chop



ajd ubacite koji koment!
 
Deyo je napisao(la):
Popuni formular za prijavu na Battle Ground :icon_biggrin:

hehe,budem,ali ja sam ljencuga,eto pvi rad sam uradio prije ima sigurno godina i pol i do sad sam uradio tek nekih 8,9 radova,znaci ljencuga nad ljencugama.:icon_biggrin:
 
Član
konacno neko ko zna nesto...dosadili su mi vise bg-ovi bez konkurencije...sad ce biti zanimljivije :D
 
hehe,hvala,hvala.kao sto rekoh ja sam lijen boze,ali hajd potrudit cu se da sklapam koji rad za jednu vece,jer inace ne volim raditi radove ukoliko ne dam 100% od sebe,a to znaci po sedmicu dana radim jedan ,npr. hundaji je odsluzio torturu od nekih 6,7 dana po par sati dnevno
 
Član
tako i treba...ne moze rad za 2 sata kao sto neki rade.....pravi radovi se prave cak i nekoliko sedmica...
 
meni se neka koncepcija svidi i moze da prenoci hiljadu noci ali se ona meni i dalje svidja... kad predam rad svi me nakrpe kako je odvratno..... staces nemam stila......
ali istina netreba biti brzoplet......
 
ne treba,ali dzabe sve ako nemas smisla za estetiku:)

samo polako i prije nego se pocne sta raditi po mogucnosti nakupiti bar par glavnih donora da imas osnovu,a onda kad se sav BK uklopi,dolazi "finish touch"
 
da,i meni je.hundaju je onako artisticki gotivan,ali sajonu sam pogodio dizajn savrseno,ovi 993 Gt2 blatobrani mu stoje jebi ga,a i prag kao i branik su se uklopili savrseno
 
vjeruj da nije,kao sto rekoh hundaji mi oduzeo oko 7 dana,a scion sam radio 2 dana ali od 11 ujutru do negdje 9 navece
 
Član
brcak moj extra ti to odradis:)
ide ti ovo extra
kako se nikad ne vidimo barem u busu kad idemo iz brckog za tz, il iz tz za brcko??culi smo se bili na auto.ba forumu (turbodream)...
Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top