Enterijer ideja

Enterijer ideja

Molio bih vas da me savjetujete a ne da me osuđujete. Znači dobio sam jednu ideju, veoma finu ali ne znam koliko ostvarljivu.

Naime sad ću da uzmem od Golfa 4-ke trokraki volan i ugradit ću ga na Škodu Fabiu a airbag ću da izvadim i da stavim u instrument tablu ( jer mi je stara instrument tabla msm ona sa kojom sa imao nesreću pa mi je airbag izletio ) i da to pokušam odvući kod čovjeka koji se bavi autopresvlakama da mi zašije fino i da presvuće instrument tablu msm stavi nešta preko.

Za volan sam se raspitao i može bez airbag-a na Škodu, ista je naba. Samo ne znam jesu li isti airbag-ovi u instrument tabli i volanu!?
 
Član
Pa kao prvo airbag iz volana je u onom oklopu tj, integrisan u dio volana i kako mislis da ga izvadis iz toga i pricvrstis u inst tablu.??
Drugo : airbag suvozaca je u vecini slucajeva kao valjak (geom. tijelo) i ima nosace na sebi koji se pricvrscuju ispod table. Taj airbag je znatno veci od airbaga vozaca. Kako si zamisljao to da uradis?

PS. ako sam te ja uopste dobro shvatio da hoces airbag volana da ugradis na suvozacevo mjesto??
 
a jeste znači ništa :) hoćel' ko kupiti airbeg volana? XD
a možel' se kod onog čovjeka radit instr. tabla?
 
Top