Email-virus !!!!!!!

Email-virus !!!!!!!

virus se pojavio na email-u koji koristim za msn,ljudi mi se stalno javljaju,da im neka "sexy jeny" salje poruke na engl. ali i ja se mogu logovat,znaci nije klasicno prohakan,nego automatski salje poruke kao kad se pojavi onaj chat sa golisavim djevojkama :icon_mad:

sta mi je radit,ima li mu spasa :icon_rolleyes:
 
Administrator
promijeni password;)


i dok smo kod toga, da kažem tiboru ako vidi temu, da i on uradi nešto sa svog maila, jer nam dolaze neki mailovi
 
Franki je napisao(la):
Pa to valjda oni imaju virus, i ti ako si to otvarao. :icon_rolleyes:

nije niko nista otvarao,jer su odmah skuzili po nicku da nisam ja,a i nema me na msn-u vec nekoliko mjeseci...nego dosadjuje raji,salje poruke tipa: cao,ja sam sexy dzeny,zelis da vidis moje slike,kako izgledam.... i linkove onda salje,al to vec traje druga sedmica,kontam prestat ce samo :icon_twisted:
 
Administrator
Samo promijeni password i trebalo bi da prestane.

Tako su meni ljudi govorili dolaze im neki mailovi sa e-mail adrese, naravn hotmail, i ja samo promijenim pass i nikad se više nije pojavilo
 
pioneer_09 je napisao(la):
Samo promijeni password i trebalo bi da prestane.

Tako su meni ljudi govorili dolaze im neki mailovi sa e-mail adrese, naravn hotmail, i ja samo promijenim pass i nikad se više nije pojavilo

hvala drug,sad cu to odmah rijesit pa cemo vidjet ;)
 
Član
hahaha pioneer_09 ai nam drugu tvrdoglavi promijeni nick u sexy jeny :lol:
:icon_exclaim: E ovako isti slucaj kao kod druga mi non stop mi dolaze poruke od njega kao

Im alone right now you got a min to chat??
hey there papi was up??

Njega takodje nema vec 2-3 mj na tom hotmailu nego koristi drugi , ako n uspije promjenom pw probaj izbrisati sve poruke trebalo bi da moze :icon_smile:
 
Top