ELM 327

ELM 327

Član
Taj blue.. nemam pojka ali identican sqmo sa kablom radi .. skines fiat ecuscan I kupis taj kabl I to je to a da se ti ne bi pegpao te kablove mozes naci I ja piku oko 50 KM cener gore cener dole
 
Član
ja sam htio za peugeota sebi nabavit, medjutim za peugeota je mogao samo ocitat stanje senzora koje imam i na boardu(temp, vode, vanjska temp i sl..)
 
Član
Pozdrav, taj BT ?? nako nije los ali nije ni dobar vise je sminka fino radi na xp ali sa w7 vec se treba zafrkavati imao sam ga, prodao i nabavio na kabal. Preporuka kabal zakon ;)
 
Član
ma kod mene je XP Win a mislim prvenstveno koristiti preko android telefona ( tacnije aplikacije Torque ) ...
 
Član
Za Fiata je odlican,imam ga ja,radi na android aplikaciju,ja koristim ScanMaster Lite i Torque na android-u,a radi i na win 7 preko FiatEcuScan-a i ostalih programa na obicni BT adapter... E sad naravno ne ocekuj čuda,ali vrijedi imati,bez problema možeš očitati parametre,greške koje takodje možeš i brisati...
 
Član
Za Fiata je odlican,imam ga ja,radi na android aplikaciju,ja koristim ScanMaster Lite i Torque na android-u,a radi i na win 7 preko FiatEcuScan-a i ostalih programa na obicni BT adapter... E sad naravno ne ocekuj čuda,ali vrijedi imati,bez problema možeš očitati parametre,greške koje takodje možeš i brisati...
 
Član
ja sam narucio i takav, i kkl vag za alfu, trebao bi elm raditi ali citam negdje da podrzava dizele tek od 2004.-e. E sad ne znam sta to tacno znaci:icon_question:
cijena 25e je previse, ja sam platio 18KM, istina kineski,ali mislim da je i taj od 50KM kineski
 
Top