elektronski podizaci

elektronski podizaci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
molim vas ako iko zna gdje da kupim ili napravim, bilo sta, one klizace sto se nalaze u stoku vrata i drze prozor i plastikice sto su na sini u vratima i dizu i spustaju prozor... ne znam strucan naziv al valjda vam je jasno o cemu pricam. oba su mi pukla i isto u tenku da se vozim nemam prozora :S
znam da to ima posebno uzeti za golfa al ne znam za pezoa
 
Član
Kao sto ti rekoh na drugom forumu ... vidi prvo sa otpadima. Ako nemas brojeve reci poslacu ti ja brojeve bruku otpada iz BiH

duran je napisao(la):
molim vas ako iko zna gdje da kupim ili napravim, bilo sta, one klizace sto se nalaze u stoku vrata i drze prozor i plastikice sto su na sini u vratima i dizu i spustaju prozor... ne znam strucan naziv al valjda vam je jasno o cemu pricam. oba su mi pukla i isto u tenku da se vozim nemam prozora :S
znam da to ima posebno uzeti za golfa al ne znam za pezoa
 
Član
kao sto rekoh na drugom forumu xD na otpadu prodaju samo u kompletu podizace i kostaju 100-150 km a ne ispalti mi se to jer mi sve radi samo plastikice pukle... jbg :D
 
Legend
ukratko... riknuo ti je podizac... :icon_sad:

potrazi neke ostacane na otpadu da ne kupujes kompletan, jer te plastikice su ustvari lezajevi i niko to ne skida sa ispravnih podizaca...
 
Član
znam da niko ne skida jarane posto sam vec malo gledao po otpadima a velika je tezina na njima pa sumnjam da neki plasticar ima tako kvalitetnu plastiku da moze izdrzat
hvala na javljanju :D
 
-plasticar u hrasnici,
-razni autoodpadi
-velas i slicni
-vidi na marketu ili negdije imali neko da prodaje peugeota u dijelovima, tu se zna najeftinije proci.

puno srece u opravci.zzz
 
Član
ukrotite.zvijer je napisao(la):
-plasticar u hrasnici,
-razni autoodpadi
-velas i slicni
-vidi na marketu ili negdije imali neko da prodaje peugeota u dijelovima, tu se zna najeftinije proci.

puno srece u opravci.zzz

e hvala drug :cool: evo sma i ja nasao nekog tokara pa mi je on rekao uraditi, ako ne mogne on to fino pokusacu te kontaktirat za br od tog plasticara, ako imas :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top