Elektro sjedista sa grijacima i elektro otvaranje gepeka

Elektro sjedista sa grijacima i elektro otvaranje gepeka

Član
Vozdra mala raja:icon_biggrin:

Ovako planirao sam posle popravke ako sve bude kako treba ugradit elektrosnak sjedista sa grijacima znaci ono klasika podesavanje sjedista napred nazad dubina visina i sl al elektrosnki i grijaci u njima. E sad zanima me kolko je to moguce zbog instalacija i sl da se sta nece preopteretit pa zapalit (samo mi jos taj belaj fali)...
Imal neko iskustva sa tim...

Druga stvar planirao sam odradit elektrosnko otvaranje gepeka znaci dizanje spustanje i zatvaranje kao sto je na 607 titan (sad mi se gepek samo otkljucava na daljinski a otvaranje zatavaranje i ostalo sve rucno). Zanima me koliko je to komplikovano odradit sta je sve potrebno za to i sl..

Evo kako to izgleda na 607
http://www.youtube.com/watch?v=Zlej-GTwcpg
 
Ako ces mene slusati, nemoj nista dirati, ako nema vec fabricki, 407 je toliko komplikovan da nemo`s vjerovati, kod mene ima fabricki el.sjedista i grijanje ali gepek nema , moze se otvarati cijeli i samo sajba, ali rucno, a da nesto provodis sad psoebno vjeruj mi nemoj, jer ja sam stavio led sijalicu i nisam mogao da ga upalim sve se pilo poremetilo, zamisli sta bi se desilo da to uradis...pozzz...
 
Član
Znam drug da je komplikovano, i jesam konto ubacit elektricna sjedista sa grijacima iz sport paketa. Volio bi kad bi se to moglo uradit, jb mu majku nzm sta su toliko zakomplikovali sa elektronikom. U nas je Simenosva zamisli da imamo Sazemovu kao modeli do 8-9 mjeseca 2004 pa sviralo bi unutra ko orgulje :lol:
 
Top