Elektricni podizaci

Elektricni podizaci

Član
Koja je cijena elektricnih podizaca za golfa2 :icon_question:
I od kojih auta mogu doci na golf2 :icon_question:

I sta sve treba za ele.podizace :icon_question:
 
Član
Motorici instalacija,prekidaci cijena polovnih je od 100 pa do 150km bez ugradnje,stimda se moze naci mozda i jeftinije...
 
Imam ja neke podizače.Uzeo ih sebi ali ću vjerovatno odustati.Evo slike prije skidanja sa GTI davaoca.
http://yfrog.com/f7img00036j
 
ev da ne otvaram novu temuuu... :icon_smile:

a sa kojeg bi se auta najlakse mogli ugradit na kadetta ???? :icon_question:
 
Najbolje ti je da nadjes na otpadu Golfa koji je imao el.podizace i da skines

Ja sam tako sa Audija B4 skinuo tapacirunge oko vrata retrovizore i motorice za prozore i ugradio na Audi Jaje

Mene je to sve izaslo 250KM

Ne vjerujem da ce te izaci vise od 150KM jer neces uzimati retrovizore i tapacirunge

Trebaju ti 2 motorica i dva prekidaca
 
Audi_fan je napisao(la):
Najbolje ti je da nadjes na otpadu Golfa koji je imao el.podizace i da skines

Ja sam tako sa Audija B4 skinuo tapacirunge oko vrata retrovizore i motorice za prozore i ugradio na Audi Jaje

Mene je to sve izaslo 250KM

Ne vjerujem da ce te izaci vise od 150KM jer neces uzimati retrovizore i tapacirunge

Trebaju ti 2 motorica i dva prekidaca

zar nebi trebala bit tri prekidaca, dva na vozacevim i jedan na suvozacevim ????
 
riki_gsi_16v_2 je napisao(la):
Audi_fan je napisao(la):
Najbolje ti je da nadjes na otpadu Golfa koji je imao el.podizace i da skines

Ja sam tako sa Audija B4 skinuo tapacirunge oko vrata retrovizore i motorice za prozore i ugradio na Audi Jaje

Mene je to sve izaslo 250KM

Ne vjerujem da ce te izaci vise od 150KM jer neces uzimati retrovizore i tapacirunge

Trebaju ti 2 motorica i dva prekidaca

zar nebi trebala bit tri prekidaca, dva na vozacevim i jedan na suvozacevim ????



[/quote


Tako je kod mene na Audiju

A moj Otac je imao Golfa 2 i imao je el. podizace i bila su 2 prekidaca smjestena kod mjenjaca
 
Član
mozes od seat cordobe ugradit, ja sam sebi poceo ugradjivat vec sam jedan ugradio i radi;)
 
Top