Elektricari, molim za pomoc

Elektricari, molim za pomoc

Eh ovako vidio sam ovo na nekim autima, dosta lijepo izgleda, onda malo cesljao ebay i nasao. Znaci LED zmigavci koji idu na staklo retrovizora. Jedino sto nigdje ne mogu da nadjem jeste objasnjenje kako spojiti?
Evo ovako to izgleda...
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R-XWZlpN21c[/video]
Ako je neko ovo ugradjivao bio bih zahvalan da objasni postupak;)
 
Član
jest ovo extra...samo nezz svrhu ovoga,al et :D
pretpostavka je da busis ogledalo,nezz kako drukcije
il su ona ogledala sto se vidi kroz njih djelimicno
 
spojiti :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

pa valjda na zmigavce, masu mozes uzeti odakle hoces jer je cijela sasija masa, a plus sa zmigavca od te strane dovuces......
staklo se skida a ovo odzada ljepi najvjerovatnije, ili dodju skupa i ogledala.... i to je to, sta te jos interesuje oko spajanja :icon_question:
 
Član
ja ne znam ima li ovo veze sa zmigavcima ili je ovo pokazivac da imas nekoga u mrtvom uglu samo sto je spojeno na zmigavac. ovo se po jakom suncu ne bi ni vidjelo i koja mu je onda svrha da se po noci vidi. ne znam meni sasvim bezpotrebna stvar. a spojiti na zmigavac nista lakse. metar zice i to je to.
 
Vidi se i na jakom suncu itekako, ima jedan novi Chevy Tahoe kod mene i ima ovo ugradjeno, ali stvar je cisto estetike, jednostavno svidja mi se...
 
kupis LEDica i spojis, npr uzet ono stop svjetlo sto se stavi na zadnju sajbu i raskopat i povadit LEDice i spojiti...
 
Član
jest mocno ovo,evo koliko vidim na ovom videu nije tesko ni za napravit.bas fino izgleda;);)
 
Top