El. stakla i daljinsko zakljucavanje!

El. stakla i daljinsko zakljucavanje!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Raja jel neko zna gdje mogu ugraditi i koliko bi me to od prilike kostalo?Najbolje ako neko od vas to radi,da mi od prilike kaze kako bi to izgledalo,znaci koliko vremenski treba da se to ugradi i koliko bi kostalo!
 
Član
Za daljinsko zakljucavanje s alarmom cijena je bila 180KM(prijatelj radio neki dan na jetti!) u Sarajevu! Ali mislim da je to preskupo ali opet ne znam!
 

IGY

Član
el prozori novi sa svim i rukama te dodzu oko 200 KM, a daljinsko i centralka i sve ostalo 180, i to nije puno para, ako udes htjeo raditi javi mi se na PM
 
Legend
Ja sam cuo da u Foci rade daljinsko zakljucavanje za 70km dok naspes gorivo i ponovo te izadje jeftinije ako hocete mogu se raspitati jeli to tacno.:D
 

IGY

Član
stefan je napisao(la):
Ja sam cuo da u Foci rade daljinsko zakljucavanje za 70km dok naspes gorivo i ponovo te izadje jeftinije ako hocete mogu se raspitati jeli to tacno.:D

tacno je ako imas vec centralku skopcanu, a ako nemas motoric jedan kod ovog momka gdje za kojeg garantujem 100 %, je 40 KK, + alarm, jer sto ce ti to sve ako neces i alarm staljati
 

edo

Član
kada sam ja ugrađivao daljinsko na trojku(imao sam centralnu),sa rukama me došlo 120 km i bez
alarma...kupio i ugradio dole kod wise na stupu...a koliko znam centralna brava košta 40 km,ako nema brava vakuum,ako ima onda je malo skuplja...
 
Član
IGY je napisao(la):
el prozori novi sa svim i rukama te dodzu oko 200 KM, a daljinsko i centralka i sve ostalo 180, i to nije puno para, ako udes htjeo raditi javi mi se na PM

Daljinsko kljucanje na vec postojecu centralku s alarmom je 180 ili...?
 
Član
Na postojecu centralku alarm kosta nekih 80tak km, kako koji, i ugradnja 30tak km, ak si zainteresiran javi se na PM :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top