El. podizaci stakla

El. podizaci stakla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BiT

Član
E imam problem, ne mogu da spustim na vozacevoj strani prozor. Motoric je ispravan, a kada se malo pritisne staklo onda dize i spusta normalno!:icon_rolleyes:

Pre dva dana je poceo da zajebava, vukao se ko prebijena macka i juce stao skroz.
Rastavio sam tapacirung i nasao da mi je jedna od dve vodjice(ili kako se vec zove) u koje ulazi prozor dok se spusta skinuta. Ali mislim da to nije problem jer mi je vec dugo lupkalo nesto u vratima, pa je sigurno o tom rec. Tako da sumnjam da je problem nesto drugo.:icon_question:
 
hmm koliko se razumijem u to to je malo zapeklo mehanizmi probaj malo naspricati wd 40 ili cime one sajle da se malo razradi jer nema motor snage da ga goni dole gore osim kad mu ti malo pomognes
 
rastavi sve i kao što ti reče malo sve podmaži a usput pregledaj u kavom je stanju sajla vodilice i okrugli oni prstenovi što motaju i te sitnicenema tu nekih puno stvari da može da zeza ili je motor oslabio pa nema snage
 

BiT

Član
Rjesio problem, prekidac bio u pitanju. Davao je struju, ali ne dovoljno. Hvala na savjetima.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top