El podizaci mk3 - mk4

El podizaci mk3 - mk4

Član
Pozdrav! Da li bi mogli el podizači sa golfa III na golf IV, oba golfa 4 vrata, a golf III model sa samo prednjim podizačima...

Da li uopšte može i da li se treba šta prepravljati?


Hvala unaprijed!
 
Član
Jasta neg treba, i zavisi nesto da li je na toj 3 neka confort brava ili kako li vec jer onda ide preko tvog modula ili cega li vec, obrati se ligi majstoru pa nek ti objasni :)
 
Član
Ja sam sebi ugradjivao i nisam uzeo taj neki modul i nije moglo bez toga, pa sam morao to uzeti i onda kad je ugradjeno izgubio sam daljinsko jer moj stari modul koji je izvadjen je bio za daljinsko pa sam morao ponovo kodirati kljuc za taj novi modul...Puno komplikacija je bilo a sve su djelovi sa G4 na G4 tako da nisam siguran da bi sa trice na četvorku moglo!!!
 
Član
Moze se napraviti instalacija za ove podizace, nezvisno od tog modula i svega ;9

Kao sto rekoh obratite se momku sa nikom liga i eto ga, riejsen problem :)
 
Legend
dukat je napisao(la):
Ja sam sebi ugradjivao i nisam uzeo taj neki modul i nije moglo bez toga, pa sam morao to uzeti i onda kad je ugradjeno izgubio sam daljinsko jer moj stari modul koji je izvadjen je bio za daljinsko pa sam morao ponovo kodirati kljuc za taj novi modul...Puno komplikacija je bilo a sve su djelovi sa G4 na G4 tako da nisam siguran da bi sa trice na četvorku moglo!!!

TO je TO...

puno gluposti ima koje se pojave usput, tako da je isplatnije traziti originalne... ;)
 
Top