El.podizači mk2-pomoć oko dijelova

El.podizači mk2-pomoć oko dijelova

Član
Interesuje me jel teško ugraditi el podizače na mk2 disela običnog iz 85 god je instalacija??Trebo bi imati sve instalaciju relej džekove i podizače naravno,jel ima tu nekih komplikacija??pozzz
 
RE: El.podizači mk2

pa ako je od golfa 2 onda je samo zasarafi gdje ide i pospajaj, ako je od drugog auta, bice malo prepravki i pegle mozda da se to fino upakuje, ali nije neizvodivo....
 
Član
RE: El.podizači mk2

Ma ne znam nisam još sve vidio lik mi prodaje sve kaže bilo na dvici samo ima dosta tih kablova i dijelova treba sastaviti...pa ja veze nemam gdje šta ide??pozzz
 

187

Član
RE: El.podizači mk2

brate ako su bili na dvici onda ih uzmes i pristekas ... a ako ne znas elektricar i cao
 
RE: El.podizači mk2

ti podizaci ako su od dvice, onda ne bi trebalo biti problema nikakvih,
odneses elektricaru da ti to sve fino pokopca, to je po staklu jedno 20 km
 
Član
RE: El.podizači mk2

ma ja skontaću.....jer jbg ovdje ima nekih žica...ne znam gdje sve ovo d anakačim jer ja nemam ništa na autu postavljeno ide sve na novo...pozzz
 
Član
RE: El.podizači mk2

Ako je orginalna instalacija nema tu nikakvih puno zica, imas stekere instalaciju za lijevu i desnu stranu - motorice, i imas instalaciju na tablu osiguraca sto ide, sa relejom, nikakva mudrost, po meni najveci posao, je tu provuc kablove, a pospajat je najmanji problem...
 
Član
RE: El.podizači mk2

ma to nije ni neka mudrost,nije uopste mudrost napraviti sve iznova,a pogotovo ako je bilo na dvici. Da se malo konsultujes s nekim,da pogledas sta i kako vidio bi da nije neko mudro slovo. ja mislim da se moze upasovat,kakvo god da je,samo da je ispravno;)
 
Član
RE: El.podizači mk2

Ma imaju svi kablovi i relej čak nego ne znam gdje da pokopčam sve jel na centralu dole ili dovodim sa acu struju??pozzz
 
RE: El.podizači mk2

bad_look je napisao(la):
Ma imaju svi kablovi i relej čak nego ne znam gdje da pokopčam sve jel na centralu dole ili dovodim sa acu struju??pozzz

sto se zajebavas bezze, ti fizicki postavi podizace i odvuci nekom samo da ti pokopca za 15 min gotovo, bolje to nego da se zapali nedo Bog, sta ja znam zbog nekih 10 do 20 KM ne znam to govorim ako se ne razumijes u elektriku, ako da jbg lako ti je onda, iza centrale imas viska 4 kleme plusne odatle uzmi ali obavezno osiguraj znaci stavi 10 A osigurac najvise 15 A, pored centrale imas klemise za masu i eto .....
 
Član
RE: El.podizači mk2

elektricar:ma nista drug hvala na objšnjenju kad to sve budem htio stavljati tebi dovučem ti postaviš i nema problema....jel da...
 
RE: El.podizači mk2

bad_look je napisao(la):
elektricar:ma nista drug hvala na objšnjenju kad to sve budem htio stavljati tebi dovučem ti postaviš i nema problema....jel da...

hehe ma ne moras meni , ako si mislio da ocu ja nesto da zaradim nije problem ja cu ti djaba spojit, ali govorim ti iz iskustva jer mi je jaran tako zapalio auto zbog player-a, nije mogao cekat i sam uzeo u svoje ruke, a instalacija i DC kratak spoj je cudo, nema gasenja
 
Član
RE: El.podizači mk2

ok drug nisam bgm ni mislio na to..jbg tu smo da se pomažemo....al neću se ja igrati kad to sve skupim i provedem tebi dovučem ti spojiš...hvala unaprijed..pozzz
 
Top