Ekrem Jevric - Intervju za BosTel u Chikagu

Ekrem Jevric - Intervju za BosTel u Chikagu

Član
a frajera,,stvarno sam ja mislio ovo neka sprdacina,kad sam gledao onaj spot,kontam zaj*ancija,nece vise,a sad vidim on se pravo uzivio,,jos nema nikakve zarade sto ga gledamo na you tube,,dzabe snimio sidi,jbg:lol::lol::lol::lol::lol:
 
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WavSFqgALvQ&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WavSFqgALvQ&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>




:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol: Ima ovaj i na face booku, moram ga pitat kad ce koncert u BiH radit da se okupi ekipa sa BHTuninga :cool::lol:
 

MTR

Član
pa ovo nije zdravo , poslo' mi srce lupat :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hahaha evo citam komentare na youtubu hahahahaha hlj*e

c.p.

#
TheEurokrem ozbiljno razmisljam da snimim nesto ovako ali neznam ko ce mi zabijati eksere u jaja dok cu pjevat (bar)slicno ko gospoda
rajasrbin MATRICE MU I NISU LOSE ALI PEVANJE.......brale....KAD ZAPEVA,CETIRI SELA ETNICKI OCISTI I PETO ZAKACI!!!!!!!! 31
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

dzemsib0y pa takve trilere nema ni sinan j*eni sakić! :D
MrLjakse vrlo lijepa,poucna i nostalgicna pjesma koju krasi divan glas.. :lol:
siseron100 aaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Ekreme dodzi u Zenicu da te udarim autom! :lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
pa ovo nije zdravo , poslo' mi srce lupat :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hahaha evo citam komentare na youtubu hahahahaha hlj*e

c.p.

#
TheEurokrem ozbiljno razmisljam da snimim nesto ovako ali neznam ko ce mi zabijati eksere u jaja dok cu pjevat (bar)slicno ko gospoda
rajasrbin MATRICE MU I NISU LOSE ALI PEVANJE.......brale....KAD ZAPEVA,CETIRI SELA ETNICKI OCISTI I PETO ZAKACI!!!!!!!! 31
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

dzemsib0y pa takve trilere nema ni sinan j*eni sakić! :D
MrLjakse vrlo lijepa,poucna i nostalgicna pjesma koju krasi divan glas.. :lol:
siseron100 aaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Ekreme dodzi u Zenicu da te udarim autom! :lol::lol:



jel' ovo zadnje tvoje maslo MTR??? :lol::lol::lol:
 
Član
Pa zar nema ni jednog prijatelja, nekoga ko ga voli da mu kaze iskreno o ovome :lol::lol::lol:

Debil al onaj pravi :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
ovaj je vrh
prica kako ne moze naci covjeka


#
kosaca možda te čovjek izbjegava. EKREME! :D
:lol::lol:
 
Top