Ekran sa vertikalnim cizama...

Ekran sa vertikalnim cizama...

Član
U toku igranja, igra mi zastopa koji put pa se povrati u normalu, onda posle par minuta izbaci mi vertikalne cize preko citavog ekrana. Kada se vratim na DESKTOP preko tastature isto je, moram resetovat kompjuter i onda je sve OK dok se opet isto ne desi.

DSCN0885.JPG


Ili evo link za sliku u vecoj rezoluciji:
http://dc117.2shared.com/download/fJwVVoJR/DSCN0885.JPG?tsid=20120212-203855-fc66ac5

U cemu je problem, graficka je malo starija ATI X1650 PRO,do sada je sve ferceralo bez problema.
 
Član
ako kupis novu graficku ..tu ces vjerovatno baciti al prije nego je bacis probaj uraditi ovo .... uzi malu foliju i napravi par kuglica da moze stajati graficka na tome... ako graficka ima aktivno hladjenje.. skini cooler sa nje , na tih par kuglica stavi je u rernu nek se pece 4-5 minuta al zagrij rernu dobro.

e zasto ovo raditi: pa ovim ces pokusati da hladne lemove " obnovis" nemoj previse nade polagati u to al znam da kod nekih graf ovo pali ... naravno ovo uradi samo ako si vec kupio ili odlucio kupiti novu jer mozes dobiti i obrnutu situaciju pa da nece nikako ... :)
 
Član
Rastavljao sam sve,sutra cu detaljno rastaviti sve i naspricati kontakt spreom.

Imam i jako dobru lemilicu,pa ako bude hladan lem obnoviti cemo i to. A i ovoj je grafi vrijeme da se mijenja polako, zastarila je!
 
Član
normala je napisao(la):
ako kupis novu graficku ..tu ces vjerovatno baciti al prije nego je bacis probaj uraditi ovo .... uzi malu foliju i napravi par kuglica da moze stajati graficka na tome... ako graficka ima aktivno hladjenje.. skini cooler sa nje , na tih par kuglica stavi je u rernu nek se pece 4-5 minuta al zagrij rernu dobro.

e zasto ovo raditi: pa ovim ces pokusati da hladne lemove " obnovis" nemoj previse nade polagati u to al znam da kod nekih graf ovo pali ... naravno ovo uradi samo ako si vec kupio ili odlucio kupiti novu jer mozes dobiti i obrnutu situaciju pa da nece nikako ... :)

zamirisa sarma kad ovo procitah :icon_biggrin:
 
Član
hajd ti buraz otidji kupi termalnu pastu pa je zamjeni na Cp u od grafike. Mozda ti je stara termalna izgorila.
 
Član
koliku ti temp izbacuje graficka u normalnom i opterecenom radu.moze biti da se zamastio kuler i da mu je vrijeme zamjene.tako sam jednu 8500gt preporodio.
 
Top