eko koža/sky bež presvlake

eko koža/sky bež presvlake

Član
Ja sam stavljao eko kožu u golfu kecu. Bijele boje:icon_biggrin:

Svako 2 tjedna čišćenje sa sredstvom za kožu i nikakvih problema;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
Ja sam stavljao eko kožu u golfu kecu. Bijele boje:icon_biggrin:

Svako 2 tjedna čišćenje sa sredstvom za kožu i nikakvih problema;)

tako nesto sam i zamisljao,jer ovako mi se neisplati nikako..a i ruzno vidjeti kad se isprlja...
 
Evo slika sam nabavio dvije da vidis kako izgleda..

[attachment=38282][attachment=38283]
 

Prilozi

  • DSCN1353.jpg
    DSCN1353.jpg
    94,5 KB · Pregleda: 492
  • DSCN1354.jpg
    DSCN1354.jpg
    82 KB · Pregleda: 493
Ovo ti je radjeno u M-Gratexu.. Komplet ovo presvlacenje eko kozom je kostalo 240 KM, takva bi cijena i kod tebe sigurno bila.. Evo ti broj ako te interesuje, pa pitaj za informacije iz prve ruke 035/817-396....
 
Član
Ja imam pravu kožu sive boje i do sada sam je samo jednom čistio, bukvalno se ne prlja. A mislim da je ta eko koža dosta lošeg kvaliteta...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
znam ja to druze ali kada bi presvlacio sjedista kozom izaslo bi me preko 1000Km do je ovo ko 200Km

Pa to si u pravu, jedino kad bi našao enterijer od nekog što ima kožu. Ja imam a8 stranca unutra kao nova koža ali to ne može da stane kod tebe :)
 
Član
Zasto bi bila loseg kvaliteta eko koza kad je i garancija na nju 2 godine u m-gratex :icon_rolleyes: kod meen vise od dvije godine ima kako je uradjena ne primijeti se nigdje nikakvo habanje jos je i ne odrzavam nes posebno u dva mjeseca mada bi trebo cesce al et poprscem malo erdal mlijekom za kozu i to je to ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Zasto bi bila loseg kvaliteta eko koza kad je i garancija na nju 2 godine u m-gratex :icon_rolleyes: kod meen vise od dvije godine ima kako je uradjena ne primijeti se nigdje nikakvo habanje jos je i ne odrzavam nes posebno u dva mjeseca mada bi trebo cesce al et poprscem malo erdal mlijekom za kozu i to je to ;)

Ne kazem ja da je losa, ali da je neki extra kvalitet dali bi garanciju 10 godina, evo sad sam imao tog audi-a stranca starog 15 godina presao je sigurno dosta(na satu 270k u sta ne verujem) sedista bukvalno nova, koza se nije pomerila. Naravno glupo je to porediti, jer je to bilo jako skupo tad kad je kupljeno, ali mozda moze polovno da se nadje za te pare, a sigurno je bolje nego nova eko koza.
 
Top