eko koža/sky bež presvlake

eko koža/sky bež presvlake

zdravo zanima me jel ko radio bež boju presvlake na highline Golf4/bora sjedistima,imal kakvih slika,gdje je radio i koliko je platio..
planiram uskoro raditi prevlake od eko koze u autu,pa me zanima kako ce to ispasti u bež boji...i dali je trajno(znam da nije kvalitet kao prava koza)
hvala na pomoci ;)
 
Rodjak uradio u trojku bez presvlake od eko koze u M-Gratexu, prije nekih 9-10 mjeseci, ne zali se da su se poderale ili uflekale il' sta, zadovoljan kaze pravo. A, cijena je bila 240 KM!
 
nek ti rodjak poslaje koju slikicu,hehe
mislim raditi pa me zanima kako bi mi izgledalo jer su kod mene ona malo drugacija sjedista(highline)
pokusat cu naci sliku..



nemam sliku ledjnog dijela,ali on je malo jkao ispupcen iu pdesava se u lumbalnom dijelu...
 
Član
Kod mene je vise od 2 godine i nema nikakvih promjena niti ostecenja znaci da je i eko koza OK :)

Malo je zeznuto radi bolje al nis strasno vlazne maramice i trljaj kad se isprlja, uglavnom jednostavnije za odrzavat neg ovo trenutno kako ti je svijetla boja a platno :)

Ma ostavi ovako bas gotivno izgleda ulozi pare u sta drugo vece felege il nes :D
 
U njega su isto tako profilisana sjedala, pa je morao ostaviti, po njima su sasili presvlake.. Imas vec puno tema po forumu koji govori o njihovom radu!
 
ma nemogu da se natrljam sjedista,zacas se isprlja...ili eko presvlake ili da nadjem na e-bay-u kakve bez-kozne originalne pa da mi ko autobusom posalje mada su skupe...
 
Legend
cuj i ja svako malo moram svoje trljkati i cistiti,....inace od hlaca ostaje crnila , ali dosta lakse se skida ....ipak u dlacice platna prljavstina udje ko luda (upije sve),....a za eko ili pravu kozu je lakse + imas milion preparata razno raznih za ciscenje/poliranje i zastitu ;)

evo pokusavam ti naci neke slike....znam da imam negdje folder pun enterijera ....
 
aServis je napisao(la):
Joj brate osjetljivo će ti ovo biti, valja ovo stalo čistiti ;)

jbg,za ljepotu se pati...ma vjeruj druze da ce mi biti lakse nego sad jer s sad stofana pa nemoze ih bog ocistiti,potrosio sam dosad cetiri one pjene za ciscenje(od jeseni) i to samo za skidanje flekica ne za generalno ciscenje...a dok je sa ekokozom samo obrisi i gotovo,jedina mana je boja koja je svijetla,ali nebi da kvarim interijer sa crnim presvakama....
 
Član
druze, ovo sa slike je prava koza....nema sanse da ti sasiju ovako, barem je moje misljenje....oblozi eko kozom svoja sjedista ali ne diraj ove origigi tapacire...to je barem mopje misljenje...
 
Moze se tako jedino tapacirati, mada je to skupo, na trojci je rodjak prvo htio tapacirati. Tapaciranje eko kozom je trebalo kostati oko 700 KM, tako da je se i on odlucio na presvlake!
 
Top