Eibach Pro Street S made By KW suspensions

Eibach Pro Street S made By KW suspensions

Početnik
Prijatelj mi je nakon svega ipak kupio Gewinde od Eibacha za svoj E46 , i dobio je ovo :).

Iako je Eibach bolji od KW i skuplji je ali ipak ...:lol::lol:


02052011290.jpg
 
Početnik
dragi muha dzaba si ti ovo postavio,opet pola firuma nezna ni sta je ovo niti zasto sluzi,ali znaju da je Eibach najbolji,jer je komsija od rodjaka,od njegovog jarana kupio sebi za auto
 
Početnik
@Elmo : pishe " Made By" :)

a nije velika razlika , al opet je razlika nekih 100ak EUR..
 
Član
mogu mu ija uraditi naljepnicu da pise sta hoce,tako je isto mogo kupiti i JOM i udariti naljepnicu KW ;)hehe
 
Član
hahah omg covjek sebi kupio vidi se da zna sta je brend .
a mi sto nemamo gengi da kupimo mozemo da samo komentarisemo heh :D
 
Početnik
iba_bmw je napisao(la):
mogu mu ija uraditi naljepnicu da pise sta hoce,tako je isto mogo kupiti i JOM i udariti naljepnicu KW ;)hehe

a ne kontam al fakat ....

ti stvarno mislis da i Eibach pustio da ljudi pishu sta hoce po njihovim stvarima, isto tako i KW bi to dopustio al u banani....
 

MTR

Član
Eibach inzinjering i razvoj , KW produkcija , nije to nista nepoznato u autoindustriji . Kada se napune kapaciteti ili je cijena izrade nekonkurentna produkcija se prenosi na drugo jeftinije mjesto . Ovdje su oba proizvodjaca dosta jaka na svim poljima i mislim da je takav slucaj ovdje ili da je ovo sto Tibor kaze , koprodukcija- Eibach opruge , KW amotrizeri i eto ti malo pristupacnijeg proizvoda.
Sreca pa ove stvari jos ne dolaze iz one usrane Kine
 
Početnik
ne, u ovom slucaju KW - know how, Eibach ove su samo opruge, jer KW i Eibach zajedno razvijaju tehnologiju oko opruga dok je KW kralj kad su amortizeri u pitanju...
jedina firma na svjetu koja im moze parirati donekle je Ohlins
 

MTR

Član
muha je napisao(la):
ne, u ovom slucaju KW - know how, Eibach ove su samo opruge, jer KW i Eibach zajedno razvijaju tehnologiju oko opruga dok je KW kralj kad su amortizeri u pitanju...
jedina firma na svjetu koja im moze parirati donekle je Ohlins

danke fur info ;)
 
Član
muha je napisao(la):
ne, u ovom slucaju KW - know how, Eibach ove su samo opruge, jer KW i Eibach zajedno razvijaju tehnologiju oko opruga dok je KW kralj kad su amortizeri u pitanju...
jedina firma na svjetu koja im moze parirati donekle je Ohlins

Kad znam onda znam :lol:
 
Top