ECU remap problem

ECU remap problem

nasao sam jednu ECU , uradjena mapa na 135 hp.
probana na 66 i 81 kw i radila.
kod mene na mk3 81kw AFN
nece. pali , ide, ali je turbo od samog starta mrtav.
turbina je reparirana , vakum cijevi i shema kako treba. maf map , n75 n18 i nepovratni vakum ventil , sve OK.. (testirano) sve u redu a nesto zeza. pada mi na pamet mozda samo elektronika pumpe da moze zezat (nece valjda kapice na felgama)
Je li ima ko ideju zasto turbo neradi na toj remapiranoj ecu?
btw. od @GreenDevil -a je.
(isto clan bht-a)
 
i sad samo na moj motor nepase , razumijem te ali ja tu ECU nisam isao da kupum pa da mi tip laze , kaze probao na passatu 81 kw. to je AFN. e jbs ga ako je kod njega radio mora i kod mene.
(haman da nemora :D)
 
Zanimljivo je to :D,ja sam usmrtio jedan ecu od passata 5.5 tdi :D,ali sam ga magijom vratio u zive(rasklopio pa preko boot moda uradio recovery) :D.Ubrzo cu poceti raditi u gracanici,pa ako hoces mozemo pokusati nesto napraviti :D
 
Zanimljivo je to :D,ja sam usmrtio jedan ecu od passata 5.5 tdi :D,ali sam ga magijom vratio u zive(rasklopio pa preko boot moda uradio recovery) :D.Ubrzo cu poceti raditi u gracanici,pa ako hoces mozemo pokusati nesto napraviti :D
ma ovdje valja vaditi eprom , nije bas kao na autima preko 2000-te , znas ti to kako ide ;) mada mi to i nije toliko potrebno nego mi cudno. a moram priznati da mi je cudno i to kako je mogla ecu raditi na om pasatu , uglavnom k bila koristena na golfu i seatu 66 kw. to je fixna turbina. a na passatu je varijabilna i nebi trebalo da je mapa za njega al eto drug se kune da je radila. hmm.
btw , sta ces raditi u Gracanici, dolazim ja na krivaju cesto,eeh. cak i u Brezik ;) dobro tamo smo neke matorke ganjali no otom-potom ;)
 
Probano na Passatu B5 TDI 81kw, covjek se zalio kako mu ne ide, ja probo kad ide za nekih 90ks, postavimo moj ECU i ide extra...
rece da je mijenjo turbinu na passatu i da opet ne ide kako bi trebo, i htio je od mene kupit ECU al je mislio za 50-tak KM :D reko jarane sam remap kosta 200KM a gdje je ECU i kodiranje :D:D
reko vozaj se ti sa tih 90ks i placaj registraciju za 110 :D
 
Top