Ebay problemi ?

Ebay problemi ?

Član
Ekipa da vidim sa vama jel tko ima problema pri kupovini sa Ebay-a, ja jednostavno unatrag skoro pola godine nema sanse da kupim nesto preko Ebay-a, propalo mi je negdje oko 50$ na foru da mi odogore cekaj para dana jos, i tako i tako, i onda mi prodje vrijeme za case, da bi nakon 60 dana izgubio pravo na refudn i slicne gluposti. Jednostavno ne dobivam stvari, ne znam do koga je, da li prodavaci na Ebayu uopce ne posalju artikal pa me jos navuku da cekam da prodje vrijeme za zalbu i na kraju nista, ili jednostavno te posiljke nestaju negdje kod nas. Unazad 2 god nisam imao nikakvi problem, tu i tako koja posiljka ne stigne, ali u globalu sve je islo ok, do pola godine unatrag. Evo ja od 11 mjeseca 10 artikala imam naruceni i ni jedan nisam dobio, a ni za jedan nisam dobio refund. Tako da mi se ebay ogadio iskreno. Da cujem vasa iskustva.
 
Član
Nisam ni ja imao unazad godinu i po dok sada u zadnjih 3-4 mjeseca 90% ne dolazi, imaju recimo i tracking numb. i vidi se gdje udje u BiH i dalje se gubi svaki trag. Kad zoves da vidis gdje je samo te sa jedne strane na drugu prebacuju i vicu do nas nije, nije ni do nas itd... Evo recimo porucio neke stvari, tacnije njih 11 od toga mi samo do sada dvije stigle u kratkom roku ovo ostalo ni traga ni glasa... Ja mislim da je to nesto sa nasom postom ili aerodromom, da tamo smaknu vjerovatno "zagube"...
 
Član
Da, bilo je problema u zadnje vrijeme. A ne razumijem što si dopustio da ti prođe rok, pusti se njihove priče. A probaj tražiti refund preko PayPal-a, rok je tamo 180 dana.
 
Član
Nesto sa postom nije uredu, par puta smo se mroali svadjati za neki dio koji je zagubljen i on mana odgovara kao niste vi jedini kojem je zagubljeno, pa reko boli me neka stvar za drugima ja ganjam svoje i ja hocu svoje i imam dokaz da je uslo u BiH, i on se pravi pametan de posalji na mail. Kad smo poslali onda je ta seljacina smjenjena sa duznosti i dosao je novi i dobili odgovor na to i da nam je paket poslan :D i da bi na kraju umjesto 2 xenon sijalice od 7 dolara koje smo porucili, dosla kamionska led rotacija sa 250 led dioda i 8 rezima rada od 160 dolara hahaha vjerovatno nisu ih nasli pa morali ista poslati :D
 
Član
Isto negdje od oktobra, novembra počinju isporuke da kasne, ali sam odmah sve prijavljivao, nema čekanja, nema dogovora, vrati pare pa ću naručiti opet.
Sve i fening vraćen, a neke stvari su stigle sa zakašnjenjem od 3 mjeseca, a pare uredno vraćene, neke stvari nisu ni stigle, ali u svemu tome si sam kriv jer pristaješ na dogovor i čekanje. Ako ne stigne u roku, vraćaj pare, nema dogovora i tako kod mene već neke 3 godine, nikakvih problema nikad.
 
BHT Ovisnik
Isti slucaj,samo su bezobrazni sad,nedaju para jebli mater, meni od 11og mjeseca nije doslo bar 3 seta xenona, 5 setova parking senzora, tonu ostalih gluposti. Jbt vise neznam ni sta su vratili ni sta nisu,totalno sam se pogubio kontaktirajuci s njima
 
Član
i jaa narucio ima 2 mjeseca neke sijalice ledice i to joss nista stiglo nije.. gdje daa trazim refund posto nisam puno narucivao preko e-bay/A
 
Meni se cini da se carina malo poostrila, sada otvaraju i carine bas sve u kutijama sto je, prije sam patike dobijao otvore ne ocarine, sada oderu 50km carine i slicno...
 
Član
i ja sam skoro nesto narucio, isporuka je od 05 do 19og marta, ako ne dodje do tad odmah cu reagovat, nema cekanja
 
Član
koliko je neki rok uopste dostave? prija nove godine narucim špricu za lakiranje nema je, ajde vrate mi pare, opet naricim ima 2 mjeseca, i evo cekam je ko ozeblo sunce jebo ibej i ko mi rece za njega!
 
Član
Meni je iz francuske putovala roba 28 dana. Ne znam do koga je i do cega je niti kome se zaliti. Sta predlazete??
 
Član
Meni uglavnom sve dodje
UK, Njemacka - do 7 dana.
USA --14 dana
Kina - 3-4-5 sedmica
 
Top