ebay problem - posiljka nije stigla - kako konaktirati ebay

ebay problem - posiljka nije stigla - kako konaktirati ebay

Administrator
Case otvoren 22.11
Status je Request or case automatically closes on Dec 22, 2014.

Pokusao sam aktivirati request i na paypalu, ali su uvezani i kaze da ne moze otvoriti jer je vec otvoren na ebay-u.
 
Član
Onda bi trebao da imaš opciju Escalate. Jedino po meni da zoveš Customer Support pa da uživo vidiš sa njima. Možeš to besplatno preko Skype-a.
 
Administrator
Da javim da sam riješio stvar.
na ebay.co.uk sam našao opciju live chat pošto na ebay.com toga nema i prvi put su me odbili tj. rekli mi da kontaktiram ebay.com jer sam preko te stranice naručio. Zatim se opet javim na ebay.co.uk tj. na live chat, jer sa ebay.com nije postojao način da stupim u kontakt, i ljudi su mi odradili escalate i danas su mi vraćene pare. Tako da je sve ispalo kako treba.
 
Član
aj da ne otvaram novu temu pisacu ovdje, znaci ne stizu mi porudzbine sa ebaya kasne po mjesec dana, prije mi je redovno u roku od 30-ak dana stizalo a sada sigurno 5-6paketa ne stize nikako... zna li neko u cemu je problem
 
meni paket s ebaya stigo za 30 dana neka sica u pitanju do 30KM
a s ove stranice Banggood.com stigla glupost od 10KM za 15 dana i to iz Kine je poslano ;)
 
BHT Ovisnik
ja imam bar 10 stvari koje mi trebaju doci,neke kasne vec po 2mj. Nije mi cilj vratiti pare,nego sto mi te stvari trebaju. Tako je svake godine oko praznika, dosta ih nece ni stici
 
Član
Ma kakvog kraja novembra, ne treba ni u oktobru. Ja tada naručio i tek dobio sada, ali polomljeno.
 
Član
Stiže mi 5 pošiljki u 3 dana, a još prije mjesec bio krajnji rok, pare neki vratili, neki poslali ponovo, uglavnom, sića je u pitanju, malo mi krivo što sam sve dobio džabe, nije mi bio cilj, ali mislio sam da neće stići pa sam prijavio, jbg.
 
Legend
svi se zale na kasnjenje , ... isto za nesto sam vratio pare , nekoliko paketa skoro pa 3mj ne dolaze
 
Član
ljudi sta je ovo takodjer ne dolazi nista po 2 mjs kasne !! a imam informacije da kradu masovno u POSTI vrijedne artikle !!!
 
Top