e46 320d trokira-gubi vuču

e46 320d trokira-gubi vuču

Vozdra raja,

danas upalim automobil i krenem do grada. Bukvalno samo što se zagrijao poče da trokira i to lagano (ali vidno na kazaljci) kao da hoće da nestane goriva. Primjetio sam da se to počelo dešavati na 1700-2000 ob.

Vozio sam možda 120 posle toga čisto da vidim jel sve OK pošto naravno da sam želio provjeriti da li mi se učinilo ili šta je već. Sve je bilo OK na većim obrtajima.

Uputim se kući (cca 20kilometara) i stanem na pumpu haj reko da naspem 20 maraka dobrog goriva i da mixam možda je do goriva. Primjetim na mjenjaču bukvalno neku slabost kao da se ljulja sve kada sam pokušao krenuti (ili imam samo takav osjećaj zbog vibracije). Krenem ja, ali jedva. Baš se vidi da se kilavi i da ne može što bi se reklo MEDA. Od pumpe do kuće dođem pod laganim gasom, ali vuča je 0. Rad je nekako nestabilan.

Upalim ga sada bukvalno ko mina pali, nema nikakvih dimova, sve OK. (prije kada bi radio na leru i stisnem kasnije gas kao da sagori to što je na leru ispljuvao nafte i izbaci crn dim, ali primjetio sam da npr preko 20000 nema toga osim na brutalnim - jakim gasovima)

Promjenio sam motor prije par mjeseci. Ne mogu nikako da spojim sa ovom kantom 3 mjeseca bez nekog servisa kao da imam trke svaku noć. Smeće od auta totalno.

Nadam se samo da neće opet biti neki papreni kvar, jer bukvalno skršio sam u njega baš previše para a nikada nisam bio siguran sa njim nigdje krenuti.


Primjetio sam da pušta naftu oko injektora, prije toga mi je puklo crijevo na prvom cilindru ono željezno. Zamjenio sam to, posle toga opet sam primjetio po malo nafte oko injektora. Međutim nije bilo puno i zapustio sam to jer sve je bilo OK mjesec - dva. Pišem ovo jer možda može biti povezano. Bukvalno nafta je oko injektora ali ne mogu da utvrdim odakle izlazi. Koliko ja vidim to je baš malo i neprimjetno. Ali kao što rekoh da vam napišem.

I u leru na pun gas radi nenormalno tj vidi se da jedva nabija te obrtaje. Mučim ga tačno i odlučio sam prestati i pitati prvo vas za pomoć dok ne dođem na red kod mehaničara.

Hvala unaprijed svima koji se uključe.
 
da vam javim problem je bio sa vakum crijevima a sto se tice nafte gospodin liaar je upravu.

Mozete zakljucati temu.
 
Član
Ne se sikirat, nas dvojica se dosta dugo poznajemo lično, sa svoje 22-3 godine napravio dosta stvari u životu.
Ne znam koliko vas je igralo igrica, dotični je bio vlasnik www.gamers.ba portala duži period, dok serveri nisu pocrkali.
 
Top