E39 540i by caraudio.ba / multimedia & performance upgrade

E39 540i by caraudio.ba / multimedia & performance upgrade

RE: E39 540i by autotuning / caraudio

E da znas da odavno nisam vidio da kod nas radi neko ovako sve po PS, nista polovno i nisto od nekog drugog auta pa prepravljaj pa navlaci pa gituj pa farbaj.... svaka ti cast na volji i ukusu :)
 

IGY

Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

uh al bembara valja po krivinama
juce kako mi je auto ostao u HR (kvar) vracao sam se sa Muhom i auto ne da lezi, nego kao da po sinama ide
Karaula rijetko koja krivina da je bila ispd 100 :lol::lol::lol:
no i na pravcu za kratko vrijeme dodze do 220 bar sam toliko uspio vidjeti :lol:
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

ali zato pasat Tdi 130hp je strasan , odma skace na bmw :123:
 
Početnik
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

jes vidio , tipican primjerak jedne budale, valjda konta 130PS , ko ce ga uzet uzbrdo ....

Zimermann zasluzuje mirovinu nakon onoga sinoc:)
 

IGY

Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

da da al bas mirovinu
sreca pa sinoc nije dao otkaz, al eto sa 14 cenera ukopa se u mjestu opet :D
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

muha je napisao(la):
jes vidio , tipican primjerak jedne budale, valjda konta 130PS , ko ce ga uzet uzbrdo ....

Zimermann zasluzuje mirovinu nakon onoga sinoc:)

Mozda je Passat bio Chipovan pa covjek konto 160 PS :D.
Posalji mi na pm kad stignes zadnje cjene za V1 I V2 . gledao sam tamo na sajtu ali da cujem sta ti kazes i zanima me razlika izmedu V1 I V2.
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

BMW je odlcan;)
Mislim da sam te vidio u Prijedoru ovoh dana..:icon_confused: il mi se samo ucinilo:icon_question:
 
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

super je auto, fakat jeste, jos kad taj Eismann legne:cool:
a vidim da si nahvalio BMW servis na Breki, kao majstori su cista desetka... medjutim cini mi su tanki sto se tice dijelova, stari je u vise navrata trazio dosta dijelova za sluzbeni 728i, rijetko kad da su imali ista za njega...
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

M A R E X je napisao(la):
BMW je odlcan;)
Mislim da sam te vidio u Prijedoru ovoh dana..:icon_confused: il mi se samo ucinilo:icon_question:

ja sam isto mislio da sam ga vidio u sanskom mostu

al nisam siguran dok neodgovori
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

M A R E X je napisao(la):
ja sam primjetio po onim naljepnicama sa strane...:D

:cool::cool:ž


pa to je isto prijedor ,sana , heheh ... i ja isto po naljepnicama, crni ide bmw,a ja jedem u gradu i sa strane naljepnice,nase table , reko ovo muha ... al opet nisam siguran
 
Početnik
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

jesam bio sam u PD/SM :)

jelde neobicno vidjeti auto na nasim tablama a da je zabremedet :), dijaspora se fol nesto qrci




sinoc sam sahranio lamelu pa sam bio primoran ovo naruciti vec danas, bice im drago u Sachs-u kad vide order ujutro

pcs_intro-kupplungsset1.jpg
 
Član
RE: E39 540i by autotuning / caraudio

Eeee da sam znao da si ti maho bi,al bio sam pod alkoholom pa sam skonto da sam te vidio tek kad sam vidio na forumu:lol::lol:

da te i bad boyvidio.......:lol:
 
Top