E36 u barbera crvenoj boji - Nove Felge

E36 u barbera crvenoj boji - Nove Felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz,

evo napokon po vasim savjetima sam nabavio nove felge koje sam od svog tetka kupio.

DSC00245.jpg


Ovdje se vidi na rubu sare gdje je blatobran strugao kad su bili distanceri od 2 Cm a ove su slike nakon skidanja distancera

DSC00246.jpg


ovo su slike sa probe da li uopste pasu felge. Kad budem razvukao blatobrane (fali 1- 1,5 Cm) postavljam nove slike i tad obecavam da cu i auto oprat :lol: :lol: :lol:

Pozzz
 
Član
i nisu nesto te felgice...mogu se i dosta bolje naci za tvog bimera..;)
a nexa ce ti odma reci da bez falca nema price:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
i nisu nesto te felgice...mogu se i dosta bolje naci za tvog bimera..;)
a nexa ce ti odma reci da bez falca nema price:D
hehe za te pare kolko sam dao one su super (tetak je u Maju 2008 nabacio nove gume i jedna je kostala 250 € a ja sam sve dobio za te pare). Dobro ja inace nista neradim upola ako bi stavio neke zesce felge onda bi radio kopletan paket styinga ( Spustanje, M3 karambolke itd.) ali ovako idem na elegantni styling tj. ostavljam original stanje auta mozda ga spustim naprijed 10- 20 mm, zatamnim stakla ne vise od 30 % i ako bude para nabacujem Angel Eyes i to je to.
 
BHT Ovisnik
enmojte zezat,meni izgleda drama,jos kad cjelo auto uslikas:cool: izgledaju super na prvi pogled
 
Član
razliciti ukusi...ako je tebi dobro onda:cool:...kad ga jos zatamnis spustis i nabacis andjelke bice ko mina;)
 
Član
nisu mi nesto te feluge ali ok .... ma bez falca nista nema..

jos bmw bi pravo legle da su sa falcom
 
Član
druze ja mislim da je ova tipa bmw najljepsa bar za mene,boja je odlicna,ja bar mislim tako da na ovom autu se samo trebaju dobre felge staviti,spustiti auto i naravno ako nadjes karambolke od M-tipe..i nemas dalje sta pricati....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top