e36 ne vraća volan

e36 ne vraća volan

Član
Opet problem sa mojim bengalcem sunce mu više haubu otvaram nego vrata
još od kad sam ga kupio znalo se desiti da ne vraća volan u vožnji nekad sam od sebe vrati volan pa opet neće i tako malo po malo pa onda počeo volan bit tvrd ruke lomi dok motaš na manjim brzinama falilo malko ulja u servu naspem i omekšao volan i poslije par dana opet isto al nivo ulja ostao u normali i samo od sebe prodje opet volan mekši i evo sad poslije 2 sedmice opet isto a nivo ulja i dalje u milimetar isti vozio kod tri automehaničara kažu letva volana skinem pošaljem na provjeru ispravna i opet isto servo pumpa po njima nije do nje al ja sumnjam da je pumpa u karini da je do toga što nekad otvrdne volan eh sad ovo vraćanje volana jel može biti do servo pumpe ili mi je stvarno letva volana otišla il ima još koja opcija
 
Član
Repariras oboje,I miran,jel s podvozjem sve ok?spura dobra?
špura, da li su gume napuhane kako treba? da li su dimenziye guma iste?
Evo upravo zamjenjena servo pumpa i volan je uredu do pumpe je bilo iako su mi tvrdili da je ispravna a volan ne vraća i dalje i sad vidim ovo jooj sve se sjetio živo jedino špuru nisam špura katastrofa na prednjim točkovima a nisam je htio radit moram mjenjat selen lafeta predjne gume i mandzetne letve pa nisam htio špuru radit dzaba dok to ne sredim hvala vam momci :D
 
Top